logo

ATAŞEHİR OKULLAR ARASI TENİS TURNUVASI SONA ERDİ

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Ataşehir ilçe MEM okulları arasında düzenlenen Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Tenis Turnuvası tamamlandı.

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR SEZONU TENİS TURNUVASI SONA ERDİ

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı işbirliği ile Ataşehir ilçe MEM okulları arasında düzenlenen Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Tenis Turnuvası Batı Ataşehir Çamoluk Spor Kulübü Tesislerinde  minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kız/erkek kategorilerinde yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Çekişmeli müsabakaların oynandığı Tenis  Turnuvasına ilçemiz genelindeki 10 okuldan Minikler, Küçükler,Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde  toplamda 36 sporcu öğrenci katılmıştır.Centilmence gecen müsabakalar sonucu okulları adına yarışarak derece alan sporcu öğrencilere kupa ve madalyaları ile başarı belgeleri Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri  tarafından takdim edildi.

TENİS TURNUVA SONUÇLARI:

MİNİK KIZ (2007)

  1. ALİSA MORSALLI – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU
  2. LARA DERİN – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU
  3. MELEK AYKÖSE – ÖZEL DENİZATI İLKOKULU
  4. ELİF SERRA US – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU

MİNİK ERKEK (2007)

  1. AHMET ADA GÖNÜLLÜ – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU
  2. ALİ MERT KEMAL – ÖZEL DENİZATI İLKOKULU
  3. YİĞİT TOPSAKAL – ÖZEL DENİZATI İLKOKULU

MİNİK ERKEK (2008)

  1. MEHMET EREN ERDÖNMEZ – MEHMET AKİF İLKOKULU
  2. ULUÇ DENİZ DEMİRTAŞ – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU
  3. DURU MELİSA ERDÖNMEZ – MEHMET AKİF İLKOKULU
  4. ADA OKYANUS CAN – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU
  5. CANER KAAN DOĞAN – ÖZEL YÖNDER İLKOKULU

KÜÇÜK KIZ (2005-2006)

  1. EKİN YAŞARAN – ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTAOKULU
  2. AYLİN TURAN – ÖZEL MEKTEBİM ORTAOKULU
  3. ZEYNEP SILA GÜVEŞ – SAİT CORDAN ORTAOKULU
  4. SERAY ÖĞDÜK – ÖZEL MEKTEBİM ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEK (2005-2006)

  1. AHMET CAN ÜNAL – ÖZEL DENİZATI ORTAOKULU
  2. DEMİR MEMDUH TURAN – ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTAOKULU
  3. ALİ ARDA GÜR – ÖZEL DENİZATI ORTAOKULU
  4. MERT GÖKTAŞ – ÖZEL YÖNDER ORTAOKULU

YILDIZ KIZ (01.09.2002-2003-2004)

  1. S. EKİN GÜVENDİKSOY – ÖZEL DENİZATI ORTAOKULU
  2. EDA ÖMÜR – ÖZEL YÖNDER ORTAOKULU
  3. PINAR ARAS – ÖZEL YÖNDER ORTAOKULU
  4. CEMRE NAZ DAŞTAN – ÖZEL YÖNDER ORTAOKULU

GENÇ KIZ (1999-2000-2001-2002)

  1. SÜMEYYE ÇELİK – DİLEK SABANCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. HELİN ATEŞ – TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
  3. SEDEF KARAKIŞ – TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
  4. DİLARA ULUHANLI – DİLEK SABANCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEK (1999-2000-2001-2002)

  1. RECEP BİTEKİN- DİLEK SABANCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. ŞÜKRÜ ALAN – TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ

Etiketler: » » » » » »
Share
619 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR OKULLAR ARASI TENİS TURNUVASI SONA ERDİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR OKULLAR ARASI TENİS TURNUVASI SONA ERDİ
    http://www.itvhaber.com/atasehir-okullar-arasi-tenis-turnuvasi-sona-erdi.html#.WSSULVXCLpY.twitter
    #OkulSporFaaliyetleri #Ataşehir #MEM #OkullarArasıTenisTurnuvası #ŞehitÖmerHalisdemirSezonu #TenisTurnuvası #GHSM