logo

CHP’LİLER ‘ADALET NÖBETİ’NDE BAYRAMLAŞTILAR

CHP Ataşehir İlçe Örgütü Ramazan Bayramı’nın 1. Günü, Adalet Nöbeti’nin 11’inci gününün tutulduğu Maçka Demokrasi Parkı’nda İl Başkanlığının programında bayramlaştı.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP İstanbul İle Başkanlığı, Ramazan Bayramının 1. Günü olan 25 Haziran Pazar günü saat 16:00’da Maçka Demokrasi Parkı’nda ”ADALET” nöbeti sırasında İl Başkan Cemal Canpolat başkanlığında İl örgütü tarafından İstanbul ilçelerinin CHP ilçe başkanları, belediye başkanları, CHP yöneticileri ve CHP İstanbul il ve ilçe örgütleri ile “adalet nöbeti” tutan vatandaşların katıldığı bayramlaşma töreni düzenledi.

HABERİN VİDEOSU TIKLAYINIZ

MİLLETVEKİLERİ, SANATÇILAR “BAYAMLAŞMA”DA

Ataşehir İlçe Başkanlığı’nın da aralarında olduğu CHP İlçe başkanlıklarından toplu olarak Maçka Demokrasi Parkı’na gelen 39 CHP İstanbul ilçe başkanlıkları örgütü, kadın kolları ve gençlik kolları yöneticileri ile örgüt üyelerinin katıldığı Bayramlaşma Töreni’ne CHP Milletvekili Mahmut Tanal ile birlikte sevilen sanatçılar; Cahit Berkay, Gülsen Tuncer, Enis Fosforoğlu, İlhan İrem ve Bedri Baykam da katıldı.

“ADALET NÖBETİ”NE MAÇKA’DA SON, MALTEPE’DE DEVAM

Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı “Adalet Yürüyüşü”ne destek için “Adalet Nöbeti” tuttukları Maçka Demokrasi Parkı’nda bayramlaşma töreni sırasında açıklama yapan CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Maçka Demokrasi Parkı’nda tuttukları “Adalet Nöbeti”ne gece saat 22:00’ itibarı ile son vereceklerini kaydederek, Maltepe Cezaevi önünde örgütler tarafından tutulan “Adalet Nöbeti”nin devam edeceğini kaydetti.

KILIÇDAROĞU’NU KARŞILAMA HAZIRLIĞINA BAŞLIYORUZ

Canpolat açıklamasında, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a varışı ile birlikte Maltepe Sahili’ndeki etkinlik  alanında 9 Temmuz’da 1,5 – 2 milyon kişinin katılımıyla Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu İstanbul’da karşılayacaklarını, bütün İstanbulluları da davet ettiğini vurgulayarak, bu süre içinde güçlerini Kılıçdaroğu’nu karşılamak üzere yapacakları hazırlığa ayıracaklarını söyledi.

“ADALET NÖBETİ”NDE HİÇBİR OLAY YAŞANMADI

Farklı siyasipartilerden çok farklı guruplardan gelerek destek verilen “Adalet Nöbeti”nde hiçbir olay yaşanmadığının altını çizen CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, barış, sevgi ve hoş görü içerisinde 11 günlük nöbet sürecinin tamamlandığını kaydederek; bütün İstanbulluların Bütün Türkiye’nin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
933 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

CHP’LİLER ‘ADALET NÖBETİ’NDE BAYRAMLAŞTILAR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    CHP’LİLER ‘ADALET NÖBETİ’NDE BAYRAMLAŞTILAR
    http://www.itvhaber.com/chpliler-adalet-nobetinde-bayramlastilar.html#.WVEWiQ_gc_E.twitter
    #CHPAtaşehir #RamazanBayramı #AdaletNöbeti #MaçkaDemokrasiParkı #CHPİstanbul # CHPİstanbulBayramlaşma #MaçkaAdaletNöbeti #MaçkaAdaletNöbetiSon #İtvhaber #AdaletNöbetiBitti #MaçkaNöbetiBitti