logo

23 Nisan Bayramı Ataşehir Kutlama ve Etkinlik Programı

23 Nisan Bayramı Ataşehir Kutlama ve Etkinlik Programı

Ataşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları resmi programı Cumhuriyet Parkı Atatürk Anıtı çelenk sunum töreniyle başlıyor.

Recep Kenan / itvhaber.com

Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunumu ile başlayacak Mustafa Öncel İlkokulu’nda devam edecek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Ataşehir Kaymakamlığı resmi programı ile birlikte; Ataşehir Belediyesi de çocuklara yönelik etkinlikler düzenliyor.

ATAŞEHİR’DE 23 NİSAN BAYRAMI KUTLAMA RESMİ PROGRAMI

Ataşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları resmi programı 23 Nisan Salı Günü Saat 10:00’da Barbaros Mahallesi Cumhuriyet Parkı Atatürk Anıtı önündeki törenle başlıyor.

ATATÜRK ANITI ÇELENK SUNUM TÖREN İLE BAŞLIYOR

23 Nisan Salı Günü Saat 10:00’da Cumhuriyet Parkı Atatürk Anıtı’na Ataşehir Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenk Sunum töreni gerçekleştirilecek. Atatürk Anıtı çelenk sunum tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde bayrağın göndere çekilmesi ile tamamlanacak.

23 NİSAN RESMİ KUTLAMA TÖRENİ MUSTAFA ÖNCEL İLKOKULU’NDA DEVAM

Ataşehir’de “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları” resmi programı kapsamında 23 Nisan Salı Günü Saat 11:00’da Mustafa Öncel İlkokulu’nda tören düzenlenecek.

TÜRK BAYRAKLARI VE ATATÜRK POSTERLERİ İLE SÜSLENECEK

Çeşitli makamlar tarafından okul ve öğrenci ziyaretlerinin yapılacağı, Kaymakamlık talimatı ile cadde, sokalar ve binaların Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ile süslenecek “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları” resmi kutlama programı 23 Nisan Salı günü başlayıp 24:00’te sona eriyor.

ATAŞEHİR BELESİYESİ KUTRLAMA ETKİNLİK

Ataşehir Belediyesi Ataşehirli çocuklara yönelik “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları” kapsamında çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Ataşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırladı.

23 Nisan Salı günü Ataşehir Atapark’ta 13.00 – 19.00 saatleri arasında düzenlenecek “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlamalarına katılacak çocuklar hep birlikte sokak oyunları oynayacak, kendileri için hazırlanan gösterilere ve sürpriz yarışmalara katılacak.

Ataşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ücretsiz “23 Nisan” etkinlikler arasında; MC, balon, jonglör, sihirbaz, kostümlü animasyon şovları, sanal gerçeklik alanı, oyun alanı ve şişme oyun parkurları, yüz boyama, karikatürist, vantrolog, kukla tiyatrosu, ahşap oyun atölyeleri ve dublaj atölyesi yer alacak. Çocuklar için patlamış mısır ve pamuk şeker sunulacak stantlar da olacak.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ