logo

654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Madalyaları Verildi

654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Madalyaları Verildi

654_kirkpinar_orhan_oklu_bas_pehlivan654.  Edirne Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu’ya kemerini Bakan Akif Çağatay Kılıç taktı. Kırkpınar’da dereceye giren diğer güreşçiler de madalyalarını aldılar.

Recep Kenan/itvhaber.com

654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivanı Orhan Okulu’ya altın kemerini Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç taktı. Kırkpınar’da dereceye giren güreşçiler madalyalarını aldı.

Güreşlerin ikincisi Osman Aynur ve üçüncü sıraları alan İsmail Balaban ile Serhat Balcı’nın kupalarını da, Bakan Kılıç ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan takdim etti.

Başaltı güreşinde dereceye giren pehlivanların ödüllerini Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu verdi.

654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Direceye Giren Güreşçiler Şöyle:

Minik 1:

1.Duhan Hamza Duman (Tokat), 2.Erkan Şahin (Bursa), 3.Yiğit Öztürkcan (İzmir), 3.Umut İmece (Çorum)

Minik 2:

1.Bayram Berk Karacan (Antalya), 2.Mehmet Can Erdoğan (İstanbul), 3.Eren Kalkan (Çorum), 3.Ahmet Karaçavuş (İstanbul)

Teşvik 1:

1.Emre Can Demirel (Çankırı), 2.Ufuk Yıldırım (Balıkesir), 3.Ömer Yasir Gökkaya (Antalya), 3.Oğuzcan Cödel (İstanbul)

Teşvik 2:  

1.Halil Duman (Antalya), 2.Ensar Bıyık (Sakarya), 3.Adem Ayseli (Antalya), 3.Abdülkadir Saydam (İstanbul)

Tozkoparan:  

1.Şükrü Karapınar (İstanbul), 2.Serdar Yıldırım (Sakarya), 3.Ogün Erdöl (Kocaeli), 3.Hasancan Gökkaya (Antalya)

Ayak:  

1.Mert Çıkmaz (İstanbul), 2.Tufan Güzel (Antalya), 3.Abdülbaki Kara (Edirne), 3.Ahmet Satılmış (Isparta)

Deste Küçük:  

1.Mustafa Doğan Özkaya (Antalya), 2.Mustafa Taş (İstanbul), 3.Erdal Duman (Kocaeli), 3.Serkan Aslan (Ankara)

Deste Orta:  

1.Ufuk Yanık (Edirne), 2.Burak Koca (Antalya), 3.Onur Susuz (Antalya), 3.Kerim Aktaş (Antalya)

Deste Büyük:  

1.Metin Alpaslan Temizce (Sakarya), 2.Hasan Can Güzeller (Antalya), 3.Gürkan Balcı (Antalya), 3.Halil Can Dağcan (Ankara)

Küçük Orta Küçük:  

1.Kürşat Şevki Korkmaz (Antalya), 2.Abdülrefik Öner (Kocaeli), 3.Murat Özkan (Tokat), 3.Cengiz Han Şimşek (Antalya)

Küçük Orta Büyük:  

1.Hakkı Aygün (Antalya), 2.Özkan Yılmaz (Ankara), 3.Bayram Arslantaş (Antalya), 3.İsmail Çırak (Ankara)

Büyük Orta:  

1.Okan Acar, 2.Rıfat Poyraz, 3.Hüseyin Kalaycı, 3.Müren Mutlu

Başaltı:  

1.Sinan Kaya (Antalya), 2.Serkan Serttürk (Antalya), 3.Nedim Gürel (Kocaeli), 3.Şahali Kurt (Antalya)

Baş:  

1.Orhan Okulu (Antalya), 2.Osman Aynur (Ankara), 3.İsmail Balaban (Antalya), 3.Serhat Balcı (İstanbul)

En iyi peşrev:  

1.Serkan Üğdüler (Edirne), 2.Özkan Makas (Edirne), 3.Engin Kırbiç (Edirne)

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ