logo

Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’


recep
cemil_kirim@hotmail.com

adil_kandemir_Ak_sancaktepe_Seçim sonrası teşkilatını ‘Vefa İftarı’nda bir araya getiren Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir 4973 adet ev sohbeti dahil yaptıkları seçim çalışmalarını raporladıklarını belirtti.

Recep Kenan/itvhaber.com

İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Vefa iftarı”nda itvhaber.com’a açıklamalar yapan Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim öncesi yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a yaptığı açıklamada seçim sonucunu “Rabbim Böyle Uygun Gördü” şeklinde değerlendiren Başkan Kandemir takip komisyonları tarafındanyapılan çalışmaların teyidini alarak ve sonrasının da takip edildiğini kaydetti.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (58)

4973 ADET EV SOHBETİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Evveli rahmet, Ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini dileyen Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, seçim sürecindeki iki aylık sürede çok önemli çalışmalar yaptıklarını ve 4973 adet ev sohbeti gerçekleştirdiklerini söyledi.

ÇALIŞMALARIMIZI RAPOR HALİNE GETİRDİK

Yaptıkları çalışmaların raporlarını hazırladıklarını kaydeden Adil Kandemir seçim çalışmalarını şöyle özetledi; “Biz yaptığımız çalışmaları rapor haline getirdik. Bu sonuçlar raporlarda yer alıyor. Hangi eve gidilmiş? Sorun nedir? Bunlar da yer alıyor raporlarda. Raporla bizim elimize geliyor. Takip komisyonumuz var. Takip komisyonumuz ile tekrar o evlere telefon ediyoruz.  Sizin ihtiyaçlarınız olduğu bize ulaştı. Doğru mudur? Arkadaşlarımız sizleri ziyaret etti mi? Ziyaret edilen evleri arayıp sorarak teyit ediyoruz. Doğruluyoruz, takip ediyoruz komisyonumuzla birlikte…

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (2)

RABBİM BÖYLE UYGUN GÖRDÜ

Bizim diğer ilçelerden farklı olarak yaptığımız çadır programlarımız vardı. Her mahallemizde çadır programı yaptık. Kısacası seçim biz döneminde gecemizi gündüzümüze kattık çalıştık. Ama takdiri ilahi böyle imiş… Rabbim böyle uygun gördü.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (18)

TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR İFTARIDIR

Şimdi bu çalışmaları yaptığımız teşkilat mensuplarımıza birlikte bir iftar yapmamız gerekiyordu. Bir nevi teşekkür iftarıdır bu. Bu gün bizim sandıklardaki 8+1’lerimiz, okul sorumlularımız, kat sorumlularımız, bahçe ve yemek sorumlularımız, tüm sohbet koordinatörlerimiz ile tüm teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte; vefa, birlik, dirlik iftarımız. Aslında bizim kucaklaşma iftarımız bu gün.  

Bugün bu iftarımıza 4000 civarında kardeşimizin katılması bekleniyor. Katılanların hepsi teşkilat mensubudur.  Ben de birazdan masaları gezerek kendilerine “hoş geldiniz” diyeceğim.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (54)

BİZİM İFTARIMIZDA PROTOKOL YOK 

Bu iftarımızın bir özelliği daha var. Protokol yok bizim iftarımızda. Biraz sonra siz de göreceksiniz. Her masa protokol… Bizler de aynı masalarda oturuyoruz.  Çünkü şuna canı gönülden inanıyoruz biz; halka hizmet hakka hizmettir. Bunun için biz onları kendimizden ayrı görmüyoruz. Biz onların arasından bu göreve geldik. Biz onlara sahip çıkarsak beraber 2023’e yürüyüşümüz devam edecek. 

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (12) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (17) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (33) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (42) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (44) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (59)

 

Etiketler: » » » » » »
Share
1653 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’ |
  İTV Haber:
  HABERİN AYRINTISI İÇİN TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=73069
  #AdilKandemir #Vefaİftarı #AkPartiSancaktepe #AkParti #Sancaktepe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Adana efsaneleri ve sanat…

  06 Şubat 2019 Yazarlar

  Sabahın altısı, hava karanlık. Sağ olsun eşim Hikmet havaalanına götürüyor beni yine. Hakkını yiyemem şimdi. Her gidiş gelişlerimde uğurlar ve karşılar. E Allah razı olsun... Üçüncü Uluslararası Türk Dünyası Sanat Çalıştayı için Adana Büyükşehir Belediyesi'nin davetlisiyim. Belediye başkanı Hüseyin Sözlü ve zarif eşi Zeynep Sözlü'nün desteklediği, 21 ülkeden yetmiş sanatçının katıldığı çalıştayın küratörlüğünü sevgili arkadaşlarım Prof. Dr. Birsen Çeken ve Doç. Dr. Gültekin Akengin üstlenmiş. Binlerce yıldır çok farklı medeniyetleri bünye...
 • Fethiyeli kız Gülistan…

  04 Ocak 2019 Yazarlar

  "Kız Gülistan ben otobüsteyim de bi pırasa çorbası yapar mısın? Hasan bilemez, sen mandalinanın altından topla, o kalın olanlarından. Kökünü yap, yaprağını koma. Ben yaprağını sevmiyom da. Ben gelince yaprağını tepsi böreği ederiz." "Havuç pirinç koyarım." "Yok Gülistan'ım havuç ko, yok salça malca koma." "Tamam abam, ben internete bakar yaparım." "Yok Gülistan'ım... Biliyo musun aslında çok kolay. Soğan gibi kavur; pirinç, su koy. Üstüne de nane... tamam..." "Tamam abam tamam... ederim. Haydi kapat..." "Gız Gülistan Allah iyi...
 • GURBETTEKİLER

  09 Aralık 2018 Yazarlar

        Gurbet, insanın doğup büyüdüğü, aile ocağının bulunduğu yerden uzak yer, yabancı yer. Sanırım sözlük anlamından başlayarak gurbet ve gurbettekileri anlatmak en doğru yolsa gerek. Şu anda ülkemizde yaşayan insanların sanırım yüzde altmış kadarı bu kavramla iç içe yaşıyor. Hatta bu kavramla değil, bu GURBET gerçeğiyle yaşıyor. Köylerin ya da daha doğru tabirle kırsalın, yerinde yerleşik olan nüfusunun en az beş katı kadarı kentlerde yerleşik durumdadır. İşte buradan yola çıkarsak, gurbet sözcüğü daha da bir anlam kazanmaktadır. Gurbet’in an...
 • SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE 80 YIL

  10 Kasım 2018 Yazarlar

       Tam elli üç yıl önceydi Mustafa Kemal Atatürk’le gıyabında tanışmamız. Yıl 1965 ben ilkokula başlamıştım. Aslında daha da önceydi, O’nu tanımam. Çünkü kocaman bir taş kaidenin üzerinde ki heykeli duruyordu, işyerimizin tam karşısındaki ilçe meydanında. Tanıyordum ama çocukluğumdan kaynaklı anlayamamıştım kim ve ne olduğunu! Okula başladığımda sınıfa ilk girdiğimde meşhur kara tahta üzerinde duran resmini görünce biraz da şaşırmıştım doğrusu. ‘’Caddedeki bu adamın ne işi var burada’’ der gibi. Sonra her gün okul bahçesinde okuduğumuz öğrenc...