logo

Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’


recep
cemil_kirim@hotmail.com

adil_kandemir_Ak_sancaktepe_Seçim sonrası teşkilatını ‘Vefa İftarı’nda bir araya getiren Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir 4973 adet ev sohbeti dahil yaptıkları seçim çalışmalarını raporladıklarını belirtti.

Recep Kenan/itvhaber.com

İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Vefa iftarı”nda itvhaber.com’a açıklamalar yapan Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim öncesi yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a yaptığı açıklamada seçim sonucunu “Rabbim Böyle Uygun Gördü” şeklinde değerlendiren Başkan Kandemir takip komisyonları tarafındanyapılan çalışmaların teyidini alarak ve sonrasının da takip edildiğini kaydetti.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (58)

4973 ADET EV SOHBETİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Evveli rahmet, Ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini dileyen Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, seçim sürecindeki iki aylık sürede çok önemli çalışmalar yaptıklarını ve 4973 adet ev sohbeti gerçekleştirdiklerini söyledi.

ÇALIŞMALARIMIZI RAPOR HALİNE GETİRDİK

Yaptıkları çalışmaların raporlarını hazırladıklarını kaydeden Adil Kandemir seçim çalışmalarını şöyle özetledi; “Biz yaptığımız çalışmaları rapor haline getirdik. Bu sonuçlar raporlarda yer alıyor. Hangi eve gidilmiş? Sorun nedir? Bunlar da yer alıyor raporlarda. Raporla bizim elimize geliyor. Takip komisyonumuz var. Takip komisyonumuz ile tekrar o evlere telefon ediyoruz.  Sizin ihtiyaçlarınız olduğu bize ulaştı. Doğru mudur? Arkadaşlarımız sizleri ziyaret etti mi? Ziyaret edilen evleri arayıp sorarak teyit ediyoruz. Doğruluyoruz, takip ediyoruz komisyonumuzla birlikte…

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (2)

RABBİM BÖYLE UYGUN GÖRDÜ

Bizim diğer ilçelerden farklı olarak yaptığımız çadır programlarımız vardı. Her mahallemizde çadır programı yaptık. Kısacası seçim biz döneminde gecemizi gündüzümüze kattık çalıştık. Ama takdiri ilahi böyle imiş… Rabbim böyle uygun gördü.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (18)

TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR İFTARIDIR

Şimdi bu çalışmaları yaptığımız teşkilat mensuplarımıza birlikte bir iftar yapmamız gerekiyordu. Bir nevi teşekkür iftarıdır bu. Bu gün bizim sandıklardaki 8+1’lerimiz, okul sorumlularımız, kat sorumlularımız, bahçe ve yemek sorumlularımız, tüm sohbet koordinatörlerimiz ile tüm teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte; vefa, birlik, dirlik iftarımız. Aslında bizim kucaklaşma iftarımız bu gün.  

Bugün bu iftarımıza 4000 civarında kardeşimizin katılması bekleniyor. Katılanların hepsi teşkilat mensubudur.  Ben de birazdan masaları gezerek kendilerine “hoş geldiniz” diyeceğim.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (54)

BİZİM İFTARIMIZDA PROTOKOL YOK 

Bu iftarımızın bir özelliği daha var. Protokol yok bizim iftarımızda. Biraz sonra siz de göreceksiniz. Her masa protokol… Bizler de aynı masalarda oturuyoruz.  Çünkü şuna canı gönülden inanıyoruz biz; halka hizmet hakka hizmettir. Bunun için biz onları kendimizden ayrı görmüyoruz. Biz onların arasından bu göreve geldik. Biz onlara sahip çıkarsak beraber 2023’e yürüyüşümüz devam edecek. 

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (12) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (17) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (33) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (42) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (44) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (59)

 

Etiketler: » » » » » »
Share
1758 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’ |
  İTV Haber:
  HABERİN AYRINTISI İÇİN TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=73069
  #AdilKandemir #Vefaİftarı #AkPartiSancaktepe #AkParti #Sancaktepe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Öfkeliyim!..

  18 Temmuz 2019 Yazarlar

  Sosyal medya iyi hoş da... Bir şeyi amacına uygun kullanmayı bilmeyenleri; Kuralları okumayanları, okuduğunu anlamayanları, anlasa da takmayanları gördükçe öfkeliyim... Facebook'da 'plajda fink atıyorum' görgüsüzlüğü ile cümle alemi çatlatmak hevesi ile ayaklarının fotoğrafını çekip paylaşma saygısızlığını yapanlara öfkeliyim... Hiç tanımadığı halde, evli barklı kadınlara hiç bir davetkar davranışı olmadığı halde, kırk yıllık arkadaşı imiş gibi, özel mesajdan çiçek, böcek ve de kelebek gönderenlere acayip öfkeliyim... Açılan What...
 • KÜRESEL GÜÇ BLOKLARI

  09 Temmuz 2019 Genel, Yazarlar

  Kadere bak. Zaman su gibi akıp gidiyor. Çocukluğumuzda duyduğumuz, gençliğimizde öğrendiğimiz onca kavram… Şimdi o kavramlar arasında bir karmaşa mı, kargaşa mı ya da ortaklaşma mı desem sürüp gidiyor. Bizde kavramlar arasında sıkışıp kalmışız. Neydi o kavramlar? Şimdi sizlere o kavramlardan bahsedeceğim: 1. Kapitalizm: Öncülüğünü ABD’ nin yaptığı ve daha sonra Avrupa Birliği’ nin de ortaklaştığı aynı zamanda Hıristiyan dünyasının temelini oluşturan süper güç. Vahşi, sınır tanımaz, acımasız ezip geçen bir buldozer, Batı bloğu. 2. Sosya...
 • Gurbette soğan…

  30 Haziran 2019 Yazarlar

  Yetişirmem gereken işlerim var, hızlı çalışmam gerek. Ben müzik dinlerken daha güzel çalışıyorum. Hele bir de resim yapıyorsam eğer  türküler eşlik ediyor bana. Kimi zaman esinlendiriyor, kimi zaman dertlendiriyor, kimi zaman da neşelendiriyor... Evde iş yapıyorsam ve hızlı hareket etmem gerekiyorsa o zaman da imdadıma dokuz sekizlik şarkılar yetişiyor ki bir yandan oynayıp, diğer yandan iş yapabileyim diye. Hem böyle iş sıkıcı da olmuyor… İşte şimdi de öyle yapıyorum radyomda Orhan Hakalmaz söylüyor, ben fasulye ayıklıyorum… “Gurbette...
 • GİZLİ SES KAYDI SUÇ MUDUR?

  26 Haziran 2019 Yazarlar

  Değerli okurlarım hukuka uygun elde ettiğiniz her delili özel hukuk davarlınızda ve ceza davarlınızda delil olarak kullanabilirsiniz. Sadece planlı bir şekilde hareket ederseniz ve kendinize delil elde etmek amacı ile gizli bir şekilde hukuka aykırı bir şekilde gizlice habersizce ses görüntü video kaydı yaparsanız bunu hukuk ve ceza davarlınızda kullanamazsınız . Bizim sistemimizde normal şartlarda hukuka aykırı elde edilen deliller hükme esas alınamaz . Bir boşanma davasında bir tazminat davasında sizin hukuka aykırı bir şekilde elde ...