logo

Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’


recep
cemil_kirim@hotmail.com

adil_kandemir_Ak_sancaktepe_Seçim sonrası teşkilatını ‘Vefa İftarı’nda bir araya getiren Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir 4973 adet ev sohbeti dahil yaptıkları seçim çalışmalarını raporladıklarını belirtti.

Recep Kenan/itvhaber.com

İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Vefa iftarı”nda itvhaber.com’a açıklamalar yapan Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim öncesi yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a yaptığı açıklamada seçim sonucunu “Rabbim Böyle Uygun Gördü” şeklinde değerlendiren Başkan Kandemir takip komisyonları tarafındanyapılan çalışmaların teyidini alarak ve sonrasının da takip edildiğini kaydetti.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (58)

4973 ADET EV SOHBETİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Evveli rahmet, Ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini dileyen Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, seçim sürecindeki iki aylık sürede çok önemli çalışmalar yaptıklarını ve 4973 adet ev sohbeti gerçekleştirdiklerini söyledi.

ÇALIŞMALARIMIZI RAPOR HALİNE GETİRDİK

Yaptıkları çalışmaların raporlarını hazırladıklarını kaydeden Adil Kandemir seçim çalışmalarını şöyle özetledi; “Biz yaptığımız çalışmaları rapor haline getirdik. Bu sonuçlar raporlarda yer alıyor. Hangi eve gidilmiş? Sorun nedir? Bunlar da yer alıyor raporlarda. Raporla bizim elimize geliyor. Takip komisyonumuz var. Takip komisyonumuz ile tekrar o evlere telefon ediyoruz.  Sizin ihtiyaçlarınız olduğu bize ulaştı. Doğru mudur? Arkadaşlarımız sizleri ziyaret etti mi? Ziyaret edilen evleri arayıp sorarak teyit ediyoruz. Doğruluyoruz, takip ediyoruz komisyonumuzla birlikte…

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (2)

RABBİM BÖYLE UYGUN GÖRDÜ

Bizim diğer ilçelerden farklı olarak yaptığımız çadır programlarımız vardı. Her mahallemizde çadır programı yaptık. Kısacası seçim biz döneminde gecemizi gündüzümüze kattık çalıştık. Ama takdiri ilahi böyle imiş… Rabbim böyle uygun gördü.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (18)

TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR İFTARIDIR

Şimdi bu çalışmaları yaptığımız teşkilat mensuplarımıza birlikte bir iftar yapmamız gerekiyordu. Bir nevi teşekkür iftarıdır bu. Bu gün bizim sandıklardaki 8+1’lerimiz, okul sorumlularımız, kat sorumlularımız, bahçe ve yemek sorumlularımız, tüm sohbet koordinatörlerimiz ile tüm teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte; vefa, birlik, dirlik iftarımız. Aslında bizim kucaklaşma iftarımız bu gün.  

Bugün bu iftarımıza 4000 civarında kardeşimizin katılması bekleniyor. Katılanların hepsi teşkilat mensubudur.  Ben de birazdan masaları gezerek kendilerine “hoş geldiniz” diyeceğim.

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (54)

BİZİM İFTARIMIZDA PROTOKOL YOK 

Bu iftarımızın bir özelliği daha var. Protokol yok bizim iftarımızda. Biraz sonra siz de göreceksiniz. Her masa protokol… Bizler de aynı masalarda oturuyoruz.  Çünkü şuna canı gönülden inanıyoruz biz; halka hizmet hakka hizmettir. Bunun için biz onları kendimizden ayrı görmüyoruz. Biz onların arasından bu göreve geldik. Biz onlara sahip çıkarsak beraber 2023’e yürüyüşümüz devam edecek. 

Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (12) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (17) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (33) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (42) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (44) Ak_sancaktepe_adil_kandemir_ismail_erdem (59)

 

Etiketler: » » » » » »
Share
1570 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  Adil Kandemir ‘Rabbim Böyle Uygun Gördü’ |
  İTV Haber:
  HABERİN AYRINTISI İÇİN TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=73069
  #AdilKandemir #Vefaİftarı #AkPartiSancaktepe #AkParti #Sancaktepe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE 80 YIL

  10 Kasım 2018 Yazarlar

       Tam elli üç yıl önceydi Mustafa Kemal Atatürk’le gıyabında tanışmamız. Yıl 1965 ben ilkokula başlamıştım. Aslında daha da önceydi, O’nu tanımam. Çünkü kocaman bir taş kaidenin üzerinde ki heykeli duruyordu, işyerimizin tam karşısındaki ilçe meydanında. Tanıyordum ama çocukluğumdan kaynaklı anlayamamıştım kim ve ne olduğunu! Okula başladığımda sınıfa ilk girdiğimde meşhur kara tahta üzerinde duran resmini görünce biraz da şaşırmıştım doğrusu. ‘’Caddedeki bu adamın ne işi var burada’’ der gibi. Sonra her gün okul bahçesinde okuduğumuz öğrenc...
 • Avakado çekirdeği…

  08 Kasım 2018 Yazarlar

  Pazardan aldığım avakadoyu soğanların yanına koydum ki soğanların çıkardığı gaz ile çabucak yumuşasın... Yumuşasın ki yenilecek kıvama gelsin... İki gün sonra yumuşamış avakadoyu ortadan ikiye böldüm. Yumuşak yeşil meyveyi sıyırdım. Dövülmüş bir diş sarımsak limon ve zeytinyağı ile karıştırdım. Kahvaltıda ekmeğin üstüne sürüp sürüp yiyeceğiz. Çünkü çok faydalı. Pek çok vitamin ve mineral barındırıyor içinde. E tadını da seviyoruz... Ortasından kocaman bir çekirdek çıktı. Dışı yağlı... Önce yüzüme sürdüm. En iyi doğal kremmiş. Cilde iyi ge...
 • Yerel Seçimde Ataşehir’i Yönetmeye Aday Olanlar

  21 Ekim 2018 Yazarlar

  Yaklaşan takvimi işleyen 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nde adaylık başvuruları başladı. Şu ana kadar 5 aday İlçe Başkanlığına başvurarak adaylığını duyurdu. Recep Kenan/itvhaber.com CHP Genel Merkezi tarafından açıklanan takvime göre aday adaylık başvurusunun son gününde 19 Ekim 2019 Cuma günü CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’na gelerek, İlçe Başkanı Hakı Altınkaynaka dilekçesini veren geçici olarak görevden uzaklaştırılan mevcut Ataşehir Belediye Başkanı Battal İgezdi, Ataşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı b...
 • SOSYAL TRAVMA

  26 Eylül 2018 Yazarlar

  Sosyal sarsıntı derken aklımıza çeşitli sorunlar gelebiliyor. Bu nedenle konuyu biraz daha fazla açmak ve irdelemek gerekiyor. Öncelikle de travma (sarsıntı) kavramını açıklamak gerek diye düşünüyorum. Travma, canlıların üzerinde ruh ve beden sağlığı açısından önemli ve etkili yaralanma belirtileri bırakan yaşantı biçimi, şeklinde bir kelime anlamı vardır. Tabi ki ruh ve beden dediğimiz de çok geniş alanları kapsar. Ruhsal bozukluklar ve bedensel bozuklar diye ikiye ayırarak değerlendirebiliriz. Ben bu yazımda daha çok ruhsal bozuntular üzerin...