logo

Ahmet Çakar ‘dan Sosyal Medyadan Aziz Yıldırım’a cevap!

Ahmet Çakar ‘dan Sosyal Medyadan Aziz Yıldırım’a cevap!

Futbol Eski Hakemi Ahmet Çakar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Divan Kurulu toplantısında söylediği sözlerle ilgili olarak twitter hesabından bazı açıklamalarda bulundu.

“Dr. Ahmet Çakar; Aziz Yıldırım Türkiye’de olanları biliyor, Aziz Yıldırım bir ağabeylik yapsın diyerek milli maçta şike yapıldığını bile söylemiştir. Bu ihbardır. Ancak bu tarihe kadar bir işlem dahi yapılmamıştır” ve “Ahmet Çakar’ın bu açıklamaları için suç duyurusunda bulunacağım. Savcı Mehmet Berk’in mahkemelere katılmasını istedik reddettiler. Mali yapımızı inceleyin dedik reddettiler” diyen Fenerbahçe Kulübü Başkanı’na, eski hakemden şu yanıtlar geldi…

– Onun benle ilgili dediklerinin kararını savcı verir. Savcı çağırırsa bildiklerimi anlatırım.

– Futbolda 30 senem geçti. Şu sözümün arkasındayım; ‘AY bir yapmışsa daha önceleri başkaları 20 yapmıştır’

– Peki; 1 yıldır söylediklerimi özetleyeyim iddianameyi okudum.

1-Fenerbahçe başkan ve yöneticileri en az 3 maçta şike yapmıştır.
2-Daha önce filan ama şimdi resmen şampiyon Trabzon’dur.
3-Fenerbahçe 3 maçta şike yapmıştır ama diğer takımlar son 30 yılda Aziz Yıldırım’ın yaptıklarının 20 katını yapmıştır.
4-Bu operasyon asla Fenerbahçe’yi ele geçirme operasyonu değildir.
5-Aziz Yıldırım’ın yakındığı kanunun çıkmasında o ve Şekip’in payı büyüktür asıl hedef spor yazarları ve TV yorumcularıydı. Bu bana bizzat 15.06.2011’de Şekip tarafından yüzüme söylendi.

Bu arada Yıldırım’ı yine saldırgan ve giderli buldum. Yine eski tas eski hamam. Havuzdan çıkma tehdidi, savcı-hakim ve polisleri hedef göstermesi ve ‘Beni mahkemeler değil Fenerbahçe yargılar’ lafı hoşuma gitmedi. Benim hoşuma gitmemişse Aziz Başkan için sıkıntı devam ediyor ve edecektir demektir. Ayrıca Türkiye’de bir tek cumhuriyet tanırım o da TC’dir. Başka cumhuriyet tanımam, tanıyanı da tanımam.

Bana burada küfür ve tehdit mesajları atan dürzüler dahil dünyada Allah ve bu ülkenin kanunlarından başka kimseden korkmam. Buna Aziz Yıldırım da dahil. Hatta Aziz Yıldırım’ın feriştahı dahildir.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ