logo

AK PARTİ ATAŞEHİR ORDULULARLA BULUŞTU

AK PARTİ ATAŞEHİR ORDULULARLA BULUŞTU

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı hemşeri buluşmaları kapsamında Ataşehir’deki Ordulularla bir araya gelerek 16 Nsisan’da oylanacak Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.

Recep Kenan/itvhaber.com

16 Nisan referandum çalışmalarını sürdüren AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı hemşeri buluşmaları kapsamında Ataşehir’deki Ordulularla bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.

Zafer Düşgün öncülüğünde AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından Orduluları Ak Parti ile buluşturan gece Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Av.M.Naim Yağcı başkanlığındaki AK Parti Ataşehir İlçe yönetimi tarafından gerçekleştirilen geceye AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti İstanbul İl Yönetimi Kurulu Üyesi Altuğ Karataş, Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Ak Parti Ataşehir İlçe SKM Başkanı Sinan Ayrancı, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan yardımcıları Nevzat Katırcı, Zafer Düşgün, Selami Kaplan, Ahmet Ayhan Kayaoğlu, Ufuk Bilgetekin,  Belediye Meclis Üyeleri,  mahalle muhtarları, ordu dernek ve STK temsilcileri ile Ordulular katıldı.

Gecede AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti İstanbul İl Yönetimi Kurulu Üyesi Altuğ Karataş  ve AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.M.Naim Yağcı yaptıkları konuşmalarla 16 Nisan’daki oylama sonrasında gerçekleşecek anayasa maddelerindeki değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili düşünce ve görüşlerini paylaştılar.

Ordulu sanatçıların da sahne aldığı gecede bölge türkülerinden örnekler seslendirildi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ