logo

AK PARTİ ATAŞEHİR TEŞKİLATI VEFA İFTARINDA BULUŞTU

Ak Ataşehir İlçe Başkanlığı düzenlediği vefa iftarı programı ile kuruluşundan bu güne kadar, emeği geçen eski – yeni tüm teşkilat mensubu partililerini iftar sofrasında buluşturdu.

Recep Kenan/itvhaber.com

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından her yıl tekrarlanan bu yıl da Şehit Osman Yılmaz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen “vefa iftarı” programına 600 teşkilat mensubu davetli katıldı.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, partide görev yapmış eski ilçe başkanı, yönetici ve mahalle başkanları ile Şehit Osman Yılmaz Kız Anadolu İmam hatip lisesi’nde düzenlediği ‘Vefa İftarı’nda bir araya getirdi.

Ak Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı Vefa İftarı Programına Ak Parti Genel Merkez MKYK üyesi Ayşegül Esra Atik, Ak Parti il Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, il yönetim kurulu üyeleri Altuğ Karataş, Sertip Akşahin, Ak Parti ilçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Görgülü ve yönetim kurulları üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, geçmiş dönemlerde teşkilatın çeşitli kademelerinde görev almış partililer katıldı.

İlahiler ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan semah gösterilerinin de yer aldığı, yağmur altında gerçekleştirilen  Ak Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı Vefa İftarında ezanla birlikte oruçlar açılarak dualar edildi.

Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş ve İl yöneticisi Altuğ Karataş yaptıkları selamlama konuşması ile teşkilat mensuplarının Ramazan ayını tebrik edip, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramlarını kutladılar.

“İFTAR SOFRASINDA BULUŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

“Kuruluşundan bu yana partimizde emeği olan siz değerli büyüklerimiz, arkadaşlarımız, Belediye başkanı aday adaylarımız, Meclis üyesi adaylarımız, aday adaylarımız. Yönetim kurulu üyelerimiz mahalle başkanlarımız buradalar, Hoş geldiniz sizlerle Ramazanın güzelliği, İftar sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadesi ile konuşmasına başlayan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, İftar sonrası eski – yeni teşkilat mensuplarının aralarında olduğu davetlilere, “Bu akşam asıl olan, gönülden siz değerli dostlarımızla bir arada olmak, aynı duyguyu muhabbeti paylaşmak, zaman zaman bir araya geliyoruz. Ramazandaki bereket ayıdır, rahmet ayıdır, paylaşma, kardeşlik, dayanışma ayıdır ve bunu da vesile kılmak suretiyle bu akşam partimize Ataşehirimize hizmet veren siz değerli dostlarımızda artık geleneksel hale getirdiğimiz vefa iftarımızı organize ettik” ifadeleri ile seslendi.

KURULUŞUNDAN BU YANA ATAŞEHİRİMİZE HİZMET ETTİNİZ

Başkan Naim Yağcı, teşkilat mensuplarına seslendiği konuşmasını, “Bir parti çatısı altında ülkemize, milletimize, Ataşehirimize hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Sizler kuruluşundan bu yana bu bayrağı taşıdınız, Ataşehirimize hizmet ettiniz. Bayrağı diğer arkadaşlarımıza devrettiniz. Onlardan şuan ki kardeşlerimize yani bizlere bayrak devredildi ve bu bayrağı bizlerde aldık onurumuz bildik hem partimizi temsil etmek partimize, ülkemize, milletimize mazlum coğrafya mağdur coğrafyaya hizmet etme adına bu bayrağı daha yükseklere taşıma adına mücadele etme veriyoruz.  bu emaneti bizlere teslim edenlere mahcup olmamak için davamızı hak ettiği yerlere taşımak için Ataşehirimize en güzel hizmeti yapmak için bu görevi üstlendik ve bu görev  bu vasfı omuzlarımızda olduğu müddetçe hem partimize hem de Ataşehir’imize elimizden gelen hizmeti vermeye gayret edeceğiz. Ramazanın bereketinden istifade ediyoruz” ifadeleri ile sürdürdü.

GÖNÜL SOFRALARIYLA DUALARINA ORTAK OLDUK

“Gönül ayı, kardeşlik ayı” olarak nitelediği Ramazan ayında, sokak iftarlarıyla binlerce kardeşleri ile Ataşehir’in mahallede buluştuklarının altını çizen Av. M.Naim Yağcı, Ramazan ayındaki faaliyetlerini şöyle özetledi:

“Mahallelerde vatandaşlarımızla, kardeşlerimizle, komşularımızla bir arada olmanın muhabbetle kucaklaşmanın mutluluğunu yaşadık. Oraları şenlendiren evlatlarımızın gözlerindeki heyecanı ortak olduk ve yine 4.000 aileyi ziyaret etmek suretiyle, gönül sofralarıyla onlarında dualarına ortak olduk, dualarını aldık inşallah. Yine çocuklarımıza iftar vereceğiz. Çocuklarımıza hatıralarından çıkmayacak, anılarında unutulmayacak bir Ramazan yaşatma adına çocuk iftarımızı organize ediyoruz. Şehit ailelerimizle, gazilerimizle bir araya geliyoruz, geleceğiz. Onlara da yalnız olmadıklarını bu ülkeyi bize emanet ettikleri bu ülkeyi bizlerde namusumuz bilmek suretiyle sonuna kadar yaşatacağımıza söz veriyor ve onlarında yalnız olmadığını hissettirmeye gayret ediyoruz. STK iftarlarımızı gerçekleştirdik.”

ATAŞEHİRİMİZİN BİRİKEN MESELELERİ VAR

Ataşehir’in sorunlarının altını çizen, çözümü için çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Naim Yağcı, “Ataşehir’deyiz, Ataşehir’imize hizmet etmeye gayret ediyoruz. Ataşehirimizin biriken meseleleri var. Bunları sizler ta kuruluşundan bu yana imar meselelerinden diğer alt yapı sorunlarına kadar ciddi trafik sorunlarına kadar ciddi meseleleri var. Onları da sahiplendik olabildiğince çözmek için mücadele veriyor, Büyük Şehir Belediyemiz öncülüğünde, hükümetimiz ve öncülüğünde bunları da yerine getirmek için problemleri çözme adına gayret gösteriyor mücadele veriyoruz” diye konuştu.

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1355 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİ ATAŞEHİR TEŞKİLATI VEFA İFTARINDA BULUŞTU” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AK PARTİ ATAŞEHİR TEŞKİLATI VEFA İFTARINDA BULUŞTU
    https://www.itvhaber.com/ak-parti-atasehir-teskilati-vefa-iftarinda-bulustu.html#.WUdaQ4uwFzo.twitter
    #AkPartiAtaşehir #TeşkilatMensubu #İftarSofrası #Vefaİftarı #NaimYağcı #MuharremÖdemiş #AltuğKarataş #AyşegülEsraAtik #AkParti #MKYK