logo

AK PARTİ VE SP ADAYLARI ÇANDEF TOPLANTISINA KONUK OLDU

Ak_sp_candef_aysenurÇağlayan’daki İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Ekim ayı olağan Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısına Ak Partli ve SP’li adaylar konuk oldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Ekim ayı olağan Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısı Genel Başkan Zekeriya Açıkgöz bakanlığında yapıldı.

Çağlayan’daki federasyon genel merkezinde gerçekleşen toplantıya ÇANDEF Yönetim Kurulu Üyeleri, bağlı birlik ve dernek başkanları ile yöneticileri katıldı.

Ak Parti Kağıthane İlçe Başkanı Av.Faruk Gökkuş’ta toplantıya konuk oldu.

candef_aysenur (37)

Toplantı’ya, 25. Dönem Milletvekili TBMM eski Başkan Vekili ve Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Ayşenur Bahçekapılı ile Saadet Partisi İstanbul Milletvekili adaylarından Çankırılı; Saadet Partisi 2. Bölge Adayı Bilal AY ve Saadet Partisi 3. Bölge Adayı Yaşar Çeribaş katıldı.

Partilerinin 1 Kasım Genel seçimleri ile ilgili vaatlerini dile getiren Ak Partili (Adalet ve Kalkınma Partisi) Aday Ayşenur Bahçekapılı ve (Saadet Partisi) SP’li adaylar Bilal Ay ile Yaşar Çeribaşı sorularını cevaplayıp ve şikayetlerini dinledikleri ÇANDEF üyelerinin partilerine desteklerini istediler.

IMG_0144

candef_aysenur (4) candef_aysenur (5)

 

IMG_0074 IMG_0093

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1297 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİ VE SP ADAYLARI ÇANDEF TOPLANTISINA KONUK OLDU” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AK PARTİ VE SP ADAYLARI ÇANDEF TOPLANTISINA KONUK OLDU | İTV Haber:
    AYRINTI HABER SİTEMİZDE…
    https://www.itvhaber.com/?p=77149
    #AkParti #SP #ÇANDEF #Toplantı #Çağlayan #İstanbulÇankırıDernekleriFederasyonu #AkParti #AdaletVeKalkınmaPartisi #AyşenurBahçekapılı #SaadetPartisi #SP #BilalAy #YaşarÇeribaşı #ZekeriyaAçıkgöz