logo

AK PARTİ’DEN DÜNYA ÇOCUK KİTAPLARI HAFTASI ETKİNLİĞİ

ak_kitap_ziyaret-0Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında Ataşehir’in her mahallesinden çocuklarla birlikte kütüphane ziyareti gerçekleştirdi.

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Çevre ve Şehircilik kültür Başkanlığı olarak Dünya Çocuk Kitapları Haftası sebebiyle, her mahalleden çocuklara okuma sevgisi ve kitap okuma alışkanlığı edindirme adına kütüphane ziyareti gerçekleştirdi.

ak_kitap_ziyaret-1

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Çevre ve Şehircilik kültür Başkanı, ilçe başkan yardımcıları Serap Dolaşır, Gül Yanar eşliğinde, Dünya Çocuk kitapları haftasında çocuklarımızla  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Üsküdar Selimiye Çocuk Kütüphanesi ve Üsküdar Belediyesi Güzel Adam ve Öncüler Kütüphanesi’ni ziyaret ettiler.

ak_kitap_ziyaret-7

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül çocuklara  kitap hediye ettikleri  program sırasında yaptığı açıklamada, “Okuyan kişi için kitaplığın yanı başından daha rahat bir yer olabileceğini sanmıyorum. Kitapların büyülü kokusunda, geleceğe emin adımlarla yürümeleri adına  çocuklarımıza ilim ve bilimin yolunu açan kitaplar ile buluşturduk.Kitap sevgisini arttırmak, okuma alışkanlığı edindirme amacı ile kütüphaneleri ziyaret ettik. Çocuklarımızın bu ziyaretten mutlu ve memnun olması, büyük bir şevkle kütüphaneyi gezmeleri, kitapları okumalarını görmek bizleri de mutlu etti” dedi.

ak_kitap_ziyaret-3 ak_kitap_ziyaret-6

ak_kitap_ziyaret-2 ak_kitap_ziyaret-4 ak_kitap_ziyaret-5

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1270 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİ’DEN DÜNYA ÇOCUK KİTAPLARI HAFTASI ETKİNLİĞİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AK PARTİ’DEN DÜNYA ÇOCUK KİTAPLARI HAFTASI ETKİNLİĞİ
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=104959
    #AkParti #Ataşehir #KadınKolları #DünyaÇocukKitaplarıHaftası #Çocuk #KütüphaneZiyareti #NeslihanYurtdagül #SerapDolaşır #GülYanar