logo

ALİ KILIÇ’TAN, KADINLARA ‘TEKNE TURU’ MÜJDESİ

maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (0-0)Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Çankırılılarla bir araya geldiği toplantıda, Maltepeli kadınlar için düzenlenen tekne turlarına Girne Mahallesi sakinleriyle başlanacağını söyledi.

Çankırılılarla bir araya gelen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepeli kadınlara müjde vererek, “Kadınlarımız için düzenlediğimiz tekne turlarına yazın Girne Mahallesi sakinleriyle başlayacağız” dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, dernekler buluşması kapsamında İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu’nda (Çandef) düzenlenen toplantıya katıldı.

maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (2)

Toplantıya kendisi de Çankırılı olan CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, CHP Maltepe İlçe Başkanı Zeynep Babacan, meclis üyeleri, muhtarlar, Dernek Başkanı Zeynettin Aydın, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Konuşmasına muhtarların bir ilçe için olan önemine değinerek başlayan ve yetişmesindeki faktörleri sıralayan Başkan Kılıç, “Burada ne güzel ki siz değerli Çankırılı hemşerilerimle beraberim. Sizlerle adeta et ve tırnak gibiyiz. 2 yıllık süreçte neler yaptığımızı, seçim bildirgemizde açıkladığımız 19 maddelik ve ilçenin en önemli sorunları olarak belirlediğimiz sorunların çözümü için neler ürettiğimizi sizlere paylaşmak ve eleştirilerinizi almaya geldik” dedi.

maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (3)

“MALTEPE’NİN ZENGİNLİĞİ”

Demokratik, şeffaf bir yönetimin ve dayatarak değil danışarak çözüm üreten bir anlayışın Maltepe yaygınlaşması için uğraş verdiklerini ifade eden Kılıç, şunları söyledi: “Biz işte bu amaçla siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, hatta rakibim olan belediye başkan adaylarımızla sık sık bir araya gelerek, bu hoşgörü ve sevgi ikliminin yeşertilmesine çalışıyoruz. Yani ilçemizde birbirimizin yabancısı olmayacağız. Biliyoruz ki Maltepe’nin zenginliği ve güzelliği burada yatıyor.”

Belediyenin kentsel dönüşüm, okul önlerindeki trafik zabıtaları, ücretsiz öğrenci servisleri, uyuşturucuyla mücadele merkezi, her mahalleye kreş, Başıbüyük Yaşam Merkezi, kadınlar için kurulan atölyeler ve mutfak projesi, “Giymiyorsan Giydir”, evde sağlık ve bakım hizmeti, cenaze hizmetleri, engelli vatandaşlara yönelik yapılan hizmetler ve Maltepe Uluslararası Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi M’expo projeleriyle ilgili de vatandaşlara bilgi veren Kılıç, “Kadınlarımız için düzenlediğimiz tekne turlarına yazın Girne Mahallesi sakinleriyle başlayacağız. Ayrıca açık hava sinema günleri düzenleyeceğiz” diye konuştu.

maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (7)

KEŞKEK DAĞITILDI

Son olarak Aydınevler Muhtarı ve Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Sami Soydal ile Dernek Başkanı Zeynettin Aydın da bir konuşma yaparak, Kılıç’a hizmetlerinden ötürü teşekkür ettiler. Toplantı sonrası katılanlara, Çankırı’nın geleneksel yemeği olan keşkek dağıtıldı.

maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (5) maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (8) maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (10) maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (4) maltepetepe cankirililar_ ali_kilic) (9)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1508 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ALİ KILIÇ’TAN, KADINLARA ‘TEKNE TURU’ MÜJDESİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ALİ KILIÇ’TAN, KADINLARA ‘TEKNE TURU’ MÜJDESİ
    AYRINTI HABERİMİZDE,TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=90317
    #Maltepe MaltepeBelediyeBaşkanı #AliKılıç #Çankırılılar #MaltepeliKadınlar #TekneTuru #GirneMahallesi #İstanbul #Çankırı #itvhaber #Federasyon #Çandef #KadirGökmenÖğüt