logo

Ataşehir Anadolu İl Dernekleri İftar Buluşması

Ataşehir Anadolu İl Dernekleri İftar Buluşması

Ataşehir’deki il derneklerinin oluşturduğu Ataşehir Anadolu İl Dernekleri Platformu üyesi dernek temsilcileri Asia City Hotel’de düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Sadi Özata öncülüğünde Himmet Kaya Başkanlığı’nda Ataşehir’deki il derneklerinin birlik ve dayanışmasını sağlamak amacıyla kurulan Ataşehir Anadolu İl Dernekleri Platformu üyesi dernek temsilcileri Asia City Hotel’de düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Sadi Özata ve Himmet Kaya’nın ev sahipliğinde Ataşehir Anadolu İl Dernekleri Platformu tarafından Asia City Hotel’de düzenlenen iftar programına, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Adem Boz’un aralarında olduğı siyasi parti temsilcileri Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Sadık Semih Kayhan, Sadi Özata, Ataşehir Anadolu İl Dernekleri Platformu Başkanı Himmet Kaya, platforma bağlı dernek başkan ve temsilcileri ile Kadın Kolları başkanları katıldı.

Recep Kenan paylaştı: 24 Mayıs 2018 Perşembe

Kısa selamlama konuşmaları ile tanışma ve selamlaşmanın yapıldığı Ataşehir Anadolu İl Dernekleri Platformu İftar Programı’nda konuşan CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Adem Boz, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Sadık Semih Kayhan, Sadi Özata ve platform başkanı Himmet Kaya STK’ların önemine işaret ederek, birlik ve dayanışma için yapılan çalışmaların artarak devamı yönünde görüş belirttiler.

Ataşehir Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Ömer İlgün, Kadın Kolları Başkanı Emine Ayana ve yönetiminin ev sahipliğinde Vakfın Ferhatpaşa’daki merkezinde gerçekleşen buluşmaya, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Ataşehir Belediye Meclis 1. Başkanvekili Sadi Özata, Meclis üyesi Süleyman Karadağ, Ataşehir Anadolu İl Dernekleri Platformu Başkanı Himmet Kaya, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Metin ve platforma bağlı dernek başkan ve temsilcileri katıldı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ