logo

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel Ekibini Oluşturuyor

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel Ekibini Oluşturuyor

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, uzun süren bayram tatili arasından sonra açık kadrolarda atamaları tamamlayarak kendi ekibini oluşturması bekleniyor.

Recep Kenan / itvhaber.com

Yerel seçiminde rakibine fark atarak seçilen Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel uzun süren bayram tatili arasından sonra atamaları tamamlayarak kendi ekibini oluşturması bekleniyor.

İLK ATAMA BİRKAN BİROL YILDIZ

31 Mart Yerel seçiminde Ataşehir Belediye Başkanı seçilen Onursal Adıgüzel, ilk olarak Birkan Birol Yıldız’ı başkan yardımcısı olarak atamıştı.

BOŞALAN BAŞKAN YARDIMCILIKLARI: KAYHAN VE ÇERKEZ

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, emekli olarak görevinden ayrılan Sadık Semih Kayhan ve Çekmeköy Belediye Başkanı seçilen Orhan Çerkez’in ayrılması ile boşalan başkan yardımcılıklarına atama yapması bekleniyor.

Beklenen Başkan yardımcılıklarına atanmasında adı geçenler arasında İSKİ Beykoz Şube Müdürü Oğuz Kaya’nın adı geçiyor.

SONUÇLANMASI BEKLENEN ATAMA

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel tarafından üst yazısı yazılan İSKİ Beykoz Şube Müdürü Oğuz Kaya’nın atanmasının açıklanması için yazının yanıtının beklendiği kaydediliyor.

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel başkanlığında bu gün yapılan başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katıldığı toplantıda Oğuz Kaya’nın başkan yardımcıları arasında yer alması bu iddiaları güçlendiriyor. Oğuz Kaya daha önce de Onursal Adıgüzel ile birlikte Ataşehir Belediye birimlerinin saha çalışmalarına katılmıştı.

BAŞARILI İSKİ ÇALIŞMALARINI YÜRÜTEN EKREM İMAMOĞLU’NUN İSKİ EKİBİNDEN

Ataşehir Belediye Başkan yardımcılığına atanması kesin gözüyle bakılan İSKİ Beykoz Şube Müdürü Oğuz Kaya, Beykoz ve çevresindeki başarılı İSKİ çalışmalarını yürüten Ekrem İmamoğlu’nun İSKİ ekibi arasında yer alıyor.

ATAMASI YAPILAN KADROLAR

Onursal Adıgüzel göreve geldikten sonra Başkan Yardımcılığı görevine Ataşehir ve İBB Meclis üyesi de olan Birkan Birol Yıldız’ı, Özel Kalem Müdürlüğüne Alpay Arslan’ı ve basın danışmanlığına da Utku Doğruyol’u atamıştı.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ