logo

Ataşehir Belediyesi YHGM’den ‘Psikolojik Destek’ ve ‘Aile Danışmanlığı’

Ataşehir Belediyesi YHGM’den ‘Psikolojik Destek’ ve ‘Aile Danışmanlığı’

Ataşehir Belediyesi Yeni Hayat Gençlik Merkezi, “Psikolojik Destek” ve “Aile Danışmanlığı” hizmetleriyle ailelere ve gençlere destek oluyor.

Bu Hizmet Size Çok İyi Gelecek: Ataşehir Yeni Hayat Gençlik Merkezi Psikolojik DestekveAile Danışmanlığı” Hizmetlerinden Ücretsiz Olarak Faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi’ne bağlı Yeni Hayat Gençlik Merkezi, “Psikolojik Destek” ve “Aile Danışmanlığı” hizmetleriyle ailelerin ve gençlerin en büyük destekçisi oluyor.

Aile yaşam döngüsü içerisinde, bir takım zorlayıcı dönemlerden geçen aileleri bu zorlu süreçte yalnız bırakmayan Yeni Hayat Gençlik Merkezi, uzman kadrosuyla danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Bireylerin hayata daha sıkı bağlanabilmelerini, geleceğe daha umutla bakabilmelerini ve sağlıklı adımlar atabilmelerini sağlamayı hedefleyen Yeni Hayat Gençlik Merkezi’nden yararlanmak için 0216 570 5000 (Dahili: 1966)telefon hattından bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Ataşehir’de ikamet eden çift ve aileler “Aile Danışmanlığı” hizmetinden, 12 yaş ve üzerindeki gençler ile yetişkinler ise “Psikolojik Destek” hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Yeni Hayat Gençlik Merkezi

İletişim: 0216 570 5000 – Dahili: 1966

Adres: Mevlana Mahallesi Hüseyin Ağırman Sokak No:1/A (Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Parkı İçerisinde)

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ