logo

Ataşehir Belediyesi’nde Yeni Atama, Başkan Adıgüzel Ekibi Tamamlıyor

Ataşehir Belediyesi’nde Yeni Atama, Başkan Adıgüzel Ekibi Tamamlıyor

Onursal Adıgüzel başkanlığındaki Ataşehir Belediyesi’nde gerçekleşen yeni atama ile boş olan başkan yardımcılığı görevlendirme yapıldı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atama yapıldı. Kadıköy Belediyesi’nde görev yaparken Ataşehir Belediyesi Etüd ve Proje Müdürü olarak göreve başlayan Leyla Terzi, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Ataşehir Belediyesi Etüd ve Proje Müdürlüğü görevini de yürüten Leyla Terzi’nin Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atamasının gerçekleştiği, kurum organizasyon şemasında da yer aldığı görüldü. Başkan Yardımcısı Leyla Terzi’nin üst yazısının beklendiği öğrenildi.

LEYLA TERZİ KİMDİR?

Ataşehir Belediye başkan Yardımcısı olarak atanan Leyla Terzi 1972 yılında İstanbul da doğdu.
Trakya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu.

2 yıl özel sektörde Mimar olarak çalıştı. Daha sonra İzmir İlinin Menderes İlçesi, Görece Belediyesinde Mimar ve Fen İşleri Amiri olarak 4 yıl çalıştıktan sonra İzmir Konak Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde Proje Tasdik ve Ruhsat Bürosunda Büro Sorumlusu olarak 10 yıl görev yaptı.

İstanbul Kadıköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde Proje Tasdik ve Ruhsat Bürolarında 5 yıl sure ile çalıştıktan sonra 2014 yılında Etüd-Proje Müdürü olarak, 2019 yılı Temmuz ayı itibarı ile de Park Bahçeler Müdürü olarak görev yaptı. Ataşehir Belediyesi Etüd-Proje Müdürü olarak Ataşehir’de göreve başladı.  Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atandı.

İzmir Mimarlar Odasında Denetleme Kurulu üyeliği Kadıköy Belediyesi Dış İlişkiler Koordinatörlüğü görevleri yaptı. Uluslararası Mimarlık Kongreleri ( UIA ) ve Dünya Sağlık Örgütü Konferansları başta olmak üzere birçok ulusal ve uluslararası toplantı, konferans ve eğitimlere katıldı. Halen Anadolu Üniversitesi Adalet Yüksekokulu 2. sınıf öğrencisi olup, Cemre ve Denizin annesidir.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ