logo

ATAŞEHİR EKSPRES DERGİSİ YAYINDA

ATAŞEHİR EKSPRES DERGİSİ YAYINDA

atasehir_dergiAtaşehir Belediyesi, Ataşehir’de yaşayanları tanımak, olup bitenleri duyurmak, birlikte düşünüp birlikte üretmek iddiası ile Ataşehir Ekspres Dergisi yayına girdi.

Ataşehir Belediyesi’nin, yayın amacını; “Ataşehir’de olup bitenleri duyurmak ve dahası birlikte düşünüp birlikte üreteceğimiz bir platform kurmak amacıyla yola çıktık” şeklinde açıkladığı Ataşehir Ekspres Dergisi yayın hayatına başladı. Ataşehir Belediyesi tarafından yayın dünyasına kazandırılan Ataşehir Ekspres Dergisi çıktı.

Ataşehir Belediyesi, resmi web sitesinde Ataşehir Ekspres Dergisinin yayın hayatının başlamasını şu açıklamayla duyurdu:

Ataşehir Ekspres Dergimizin ilk sayısı çıktı.

İlçemizdeki vatandaşlarımızı hizmetlerimizden haberdar etmek, Ataşehir’de olup bitenleri duyurmak ve dahası birlikte düşünüp birlikte üreteceğimiz bir platform kurmak amacıyla yola çıktık. Bu yolda ilçemizdeki tüm cafe, restaurant, kahvehane, kuaför, hastane, okul, spor salonu gibi ortak kullanım alanlarına ve evlerinize misafir olacağız.

Ataşehir Ekspres ile ilçemizde yaşayanları, komşularınızı tanıyacak, hep önünden geçtiğiniz ama bir türlü fırsat bulup gidemediğiniz mekânların öyküsünü okuyacaksınız. Bazı sayfalarda ise karşınıza Ataşehir’de yetişen genç bir sanatçının hikâyesi çıkacak ya da bu kentin emekçileri ile tanışacaksınız.

Kısacası, Ataşehir’i ve bizi anlatan bir öyküye başladık. İyi okumalar…

E-Dergiyi okumak buraya tıklayınız.

artasehir_dergi_6

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ