logo

ATAŞEHİR HEM, YILSONU SERGİSİNİ AÇTI

atasehir_mem_sergi (0)Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim ve Kültür Festivali (ATAFEST) kapsamında düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Ataşehir Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisini açtı.

Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin sunduğu canlı müzik dinletisi, Wushu ve İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu velilerinden oluşan Halk oyunları gösterisinden sonra serginin açılış kurdelesi kesildi.

atasehir_mem_sergi (75)

İçerenköy Carrefour Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen açılış törenine;  Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ve eşi, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.M. Naim Yağcı, Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican ve eşi, Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Metin,  Ataşehir İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Seyfi Güneysu, Ataşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Savaş, okul müdürleri ve kursiyerler katıldı.

atasehir_mem_sergi (57)

Sergi açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “Ataşehir Halk Eğitim Merkezi 2015-2016 yılı içerisinde 500’den fazla kurs ile 10 bin kursiyere eğitim verdi.  Çok sayıda eserlerden özenle seçilmiş ve bu imkânlarda sergileyebileceğimiz sayıda eserlerimizle sizleri buluşturmuş oluyoruz.  Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Ali Savaş ve yöneticilerine, usta öğretici öğretmenlerimize, kursiyerlerimize yıl boyunca gösterdikleri çalışmalarından dolayı emeklerine ellerine sağlık diyorum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

atasehir_mem_sergi (72)

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu da; “Milli Eğitim Müdürlüğümüz bu sene farklı bir uygulamayla ATAFEST adı altında Mayıs ayı boyunca bu mekânda gördüğünüz gibi her türlü etkinliklerini halkımızla paylaşıyorlar. Bu güzel bir uygulama.  Halk Eğitim merkezi Kurslarından emek sarf edip ürünler ortaya koyan bütün kursiyerleri ve öğretmenlerini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

atasehir_mem_sergi (92) atasehir_mem_sergi (94)

Yapılan konuşmalardan sonra Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu ve protokol sergiyi gezdi.

atasehir_mem_sergi (1) atasehir_mem_sergi (5) atasehir_mem_sergi (10) atasehir_mem_sergi (16) atasehir_mem_sergi (17) atasehir_mem_sergi (33) atasehir_mem_sergi (40) atasehir_mem_sergi (51) atasehir_mem_sergi (64) atasehir_mem_sergi (87) atasehir_mem_sergi (94) atasehir_mem_sergi (95) atasehir_mem_sergi (103)

Etiketler: » » » » » » »
Share
1162 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR HEM, YILSONU SERGİSİNİ AÇTI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR HEM, YILSONU SERGİSİNİ AÇTI
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=93574
    #Ataşehir #MilliEğitimMüdürlüğü #Eğitim #KültürFestivali #ATAFEST #HalkEğitimMerkezi #HEM #itvhaber #YılsonuSergisi