logo

Ataşehir MSKM Ekibi Erkan Can’ın Doğum Gününü Kutladı

Ataşehir MSKM Ekibi Erkan Can’ın Doğum Gününü Kutladı

Türk sineması ile tiyatrosunun ve İstanbul Halk Tiyatrosu’nun değerli oyuncularından Erkan Can, 59. doğum gününü Ataşehir Belediyesi MSKM ekibi ile kutladı.

Çalışmalarını, “Barut Fıçısı” adlı oyunlarının ilk gösterimini de yapacakları Mustafa Saffet Kültür Merkezi (MSKM) Halit Akçatepe Sahnesi’nde sürdüren İstanbul Halk Tiyatrosu’nun değerli oyuncularından Erkan Can’ın 59. doğum gününü Mustafa Saffet ekibi olarak Ataşehir Belediyesi adına kutladılar.

Çalışmalarını, MSKM (Mustafa Saffet Kültür Merkezi) Halit Akçatepe Sahnesi’nde sürdüren İstanbul Halk Tiyatrosu’nun “Barut Fıçısı” adlı oyunun hazırlıkları sırasında sanatçı Erkan Can’ın 59. doğum gününü kutlayan MSKM ekibi, kutlama ile ilgili açıklamada, “Çalışmalarını MSKM Halit Akçatepe Sahnesi’nde sürdüren İstanbul Halk Tiyatrosu’nun değerli oyuncularından Erkan Can’ın 59. doğum gününü Mustafa Saffet KM ekibi olarak Ataşehir Belediyesi adına kutladık. Belediye Başkanımız Sayın Battal İlgezdi’nin çiçeğini de sanatçımıza takdim ettik. Değerli sanatçımıza sağlıklı ve güzel günler dileriz” ifadelerine yer verdiler.

Foto: Kadir İncesu

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ