logo

‘Ataşehir Senin’ toplantılarının ilki Deniz Gezmiş Parkı’nda Yapıldı

‘Ataşehir Senin’ toplantılarının ilki Deniz Gezmiş Parkı’nda Yapıldı

Ataşehir Belediyesi Ataşehir’in katılımcı bütçe ile yönetilmesi ve 5 yıl boyunca hayata geçirilecek stratejik projelerle ilgili vatandaşların görüşlerinin alıyor.

Recep Kenan /itvhaber.com

Ataşehir Belediyesi düzenlediği “Ataşehir Senin” toplantılarıyla Ataşehir’in katılımcı bütçe ile yönetilmesi ve 5 yıl boyunca hayata geçirilecek projeler ve 5 yıllık stratejik planların oluşturulması için vatandaşların görüşlerinin alıyor.

Ataşehir’in katılımcı bütçe ile yönetilmesi ve 5 yılık stratejik planlar ve projeler için vatandaşların görüşlerinin alındığı “Ataşehir Senin” uygulaması ilk toplantısı Deniz Gezmiş Parkı’nda gerçekleştirildi.

 Ataşehir’in katılımcı bütçe ile yönetilmesi ve 5 yıl boyunca hayata geçirilecek projelerle ilgili vatandaşların görüşlerinin alınabilmesi için hizmete sokulan www.atasehirsenin.com internet sayfasında; anket düzenleniyor.

“Ataşehir Senin” anketi ve toplantıları ile Ataşehir’deki; yeşil alanlar, temizlik, çevre koruma, kültürel politikalar, sportif faaliyetler, sosyal destekler, sağlık hizmetleri, güvenli yaşamın geliştirilmesi, hayvanlara yönelik çalışmalar ve altyapı hizmetleri konularında ilçe sakinlerinin görüşleri alınıyor.  

“Ataşehir Senin” uygulaması kapsamında ilk toplantının Deniz Gezmiş Parkı’nda gerçekleştirdiklerini kaydeden Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, “-Ataşehir Senin- mottosuyla yola çıktığımız ve 5 yıllık stratejik planlarımızı sizlerin katkılarıyla şekillendireceğimiz toplantılarımızın ilkini Deniz Gezmiş Parkı’nda gerçekleştirdik.
Ataşehir’i hep birlikte, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla yöneteceğiz.” Dedi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ