logo

ATAŞEHİR’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

ATAŞEHİR’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

kaymakamlik_bayram_kurban-0Ataşehir İlçe Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu, daire amirleri mahalle muhtarları, STK ve kurum temsilcileri ile Kaymakamlık personeliyle makamında bayramlaştı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir’de resmi daireler, erken başlayan Kurban Bayramı nedeni ile tatil öncesi son mesai gününde gerçekleşti. İlk bayramlaşma töreni davetliler ile Ataşehir İlçe Kaymakamı arasında Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu’nun makamında yapıldı.

kaymakamlik_bayram_kurban-24

İLK BAYRAM ZİYARETİ 15 TEMMUZ KAHRAMANLARI VE AİLELERİNE

Makamında kabul ettiği Ataşehirlilerle bayramlaşma törende konuşan Zafer Karamehmetoğlu, Kurban Bayramının ilk ziyaretini 15 Temmuz kahramanı şehit aileleri ile gazilere yapacağını kaydederek; “Huzur içinde bir bayrama giriyoruz. Her ne kadar 15 Temmuz olaylarını yaşadıysak da Türk milleti sıkıntılarını üzerinden çabuk atan bir millet. Normal hayatımız devam ediyor. Bizlerde vatandaşımızın rahat ve huzurlu bir bayram tatili geçirmesi için İlçe olarak gerekli önlemleri alıyoruz. Kurumlarımız kendi yetki alanlarında huzuru sağlamak için çalışmalarına devam edecektir. Bu vesile ile Kurban Bayramı’nın sizlere, beraber çalıştığınız arkadaşlarınıza, STK’lı kardeşlerimizin üyelerine, ilçemize, ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını, barış olmasını, kırgınlıkların, kızgınlıkların ortadan kalkmasını diliyorum” dedi.

kaymakamlik_bayram_kurban-23

Tören sonunda Kızılay Ataşehir Şube Başkanı Rahman Baki’nin de olduğu konuklar ve Kaymakamlık personeli ile tek tek bayramlaşan Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu; Kurban Bayramının ilk ziyaretini,  15 Temmuz günü kahramanlık göstererek darbe girişimini önlenmesinde etkili olan şehit ve gazilerin ailelerine yapacağını söyledi.

kaymakamlik_bayram_kurban-1kaymakamlik_bayram_kurban-14kaymakamlik_bayram_kurban-9kaymakamlik_bayram_kurban-8kaymakamlik_bayram_kurban-6kaymakamlik_bayram_kurban-2

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ