logo

ATAŞEHİR’DE ‘DEMOKRASİ NÖBETİ’ SÜRÜYOR

ak_parti_demokrasi_nobeti (0-)15 Temmuz’da kalkıştığı FETO Terör Örgütü’nün darbe girişimi ile başlayan Erdoğan’ın sokaklarda nöbete devam çağrısıyla Ataşehir’de “Demokrasi Nöbeti” sürüyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, FETO Terör Örgütü’nün 15 Temmuz’da kalkıştığı darbe girişimi ile sokağa çağırdığı ve ikinci bir emre kadar sokaklarda nöbete devam çağrısı doğrultusunda Ataşehir’de Demokrasi Nöbeti aralıksız devam ediyor.

ak_parti_demokrasi_nobeti (2)

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, Neslihan Yutdagül başkanlığındaki kadın kolları, Yasin Görgülü başkanlığındaki geçlik kollarının katkılarıyla gerçekleşen Demokrasi Nöbetlerine, aralarında Sinan Ayrancı, Zafer Düşgün, Selami Kaplan, Nevzat Katırcı’nın olduğu ilçe başkan yardımcıları ve yönetimi de katkı veriyorlar.

ak_parti_demokrasi_nobeti (3) ak_parti_demokrasi_nobeti (5)

15 Temmuz’da kalkışılan darbe girişimine direnen vatandaşlardan gazi olanlarla şehit yakınları ve direnişin şahitlerini de katıldığı İlçe Başkanı Av.M.Naim Yağcı ev sahipliğinde Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı önünde gerçekleşen ve 20 güne yaklaşan Demokrasi Nöbetleri’ne Ataşehir İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ile birlikte; Ak Parti milletvekilleri İsmet Uçma, Hasan Sert, Osman Boyraz, Bilal Macit, Ismail Levent, Mükayil Bektaş, Mehmet Korkmaz, Kaya Sönmez, Haluk Sadıkoğlu’nun aralarında olduğu Belediye Meclis üyeleri, daire amirleri, mahalle muhtarları, parti teşkilat mensupları ile Ataşehirliler katıldı.

ak_parti_demokrasi_nobeti (16)

Ataşehir’de “Demokrasi Nöbeti”ne; Beyoğlu Belediye Başkan Ahmet Misbah Demircan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Tuzla Belediye Başkan Şadi yazıcı’nın aralarında olduğu belediye başkanları da katılarak destek verdiler. ak_parti_demokrasi_nobeti (22) ak_parti_demokrasi_nobeti (24) ak_parti_demokrasi_nobeti (25)

ak_parti_demokrasi_nobeti (4)

ak_parti_demokrasi_nobeti (18)

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1432 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR’DE ‘DEMOKRASİ NÖBETİ’ SÜRÜYOR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR’DE ‘DEMOKRASİ NÖBETİ’ SÜRÜYOR
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=98570
    #15Temmuz #FETO #TerörÖrgütü #DarbeGirişimi #Erdoğan #Nöbet #Ataşehir #DemokrasiNöbeti #MustafaNaimYağcı #NeslihanYutdagül #Demokrasi