logo

ATAŞEHİR’DE MERAK UYANDIRAN AFİŞLER

ATAŞEHİR’DE MERAK UYANDIRAN AFİŞLER

afis_o_burada-1420 bin nüfuslu İstanbul’un Ataşehir ilçesinin dört bir yanı önceki gün, vatandaşları meraklandıran afişlerle donatıldı. “O burada” yazısını görenler telefon yağdırdı.

Siyah zemin üzerine sadece “O burada” yazan ve altında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin ismi bulunan billboardları görenler “ünlü bir marka mı” sorusunu birbirlerine sordular. Ancak afişlerde Başkan Battal İlgezdi’nin adını görenler, belediyeye telefon yağdırdılar. İlgezdi,  bunun üzerine “Evet bu bir ajans çalışması gibi gözükse de, aslında bu tamamen belediyemiz bünyesinde üretilen bir çalışmadır. Çalışmanın amacına ve ruhuna uygun olarak şu anda bunun ne olduğunu açıklamam doğru olmaz” dedi.

afis_o_burada-2

İlçe genelindeki yaklaşık 600 billboardda sadece “O burada” yazıyor.

7 Kasım sabahı bu billboardlara uyanan Ataşehirliler, sokaklarda, caddelerde  “O burada” yazısını görünce şaşkınlığını gizleyemiyor.

İlçede merak uyandıran bu billboardlar, Ataşehir Belediyesi ve Başkan Battal İlgezdi’nin sosyal medya hesaplarından da paylaşılmış durumda.

Çalışmanın 10 Kasım için yapıldığını düşünenler de az değil, ancak afişlerin böyle kalması durumunda çok da bir anlam ifade etmeyeceğini paylaşıyorlar.

afis_o_burada-3

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ