logo

Ataşehirli Çocuklar Yarıyıl Tatilinin Tadını Doyasıya Çıkaracaklar

Ataşehirli Çocuklar Yarıyıl Tatilinin Tadını Doyasıya Çıkaracaklar

Ataşehir Belediyesi 2023 – 2024 eğitim öğretim yılı ilk yarısını tamamlayan Ataşehirli öğrenciler için birbirinden renkli atölyeler ve tiyatro oyunları hazırladı.

Ataşehir Belediyesi yarıyıl tatiline çıkacak öğrenciler için her sene olduğu gibi bu sene de eğlenceli ve öğretici bir sömestir şenliği hazırladı.

2023 – 2024 eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla birlikte karnelerini alan Ataşehirli öğrenciler, soluğu Ataşehir Belediyesi’nin kendileri için hazırladığı birbirinden renkli atölyelerde ve tiyatro oyunlarında alacaklar. Ücretsiz olarak hazırlanan 17 atölye ve 8 tiyatro oyunu ile tatilin tadını doyasıya çıkaracaklar.

Atölye programı kapsamında; Masal, Takı, Yoga, Keçeden Çanta Yapımı, Origami, Quilling (Kâğıt Telkâri), Cup Song, Salvador Dali’ninOrigami Gemisi, Kar Küresi, Kolaj, Geri Dönüşüm ve Müzik, Flipbook, Anahtarlık Yapımı, İllüzyon Sanatı, Grafiti Sanatı, Süper Kahramanlar Nasıl Çizilir ve Yaratıcı Dans isimli atölyeler düzenlenecek. Gün içerisinde 6-8 ve 9-12 yaş gruplarına özel seansların hazırlandığı atölyelere katılım, her seans için 15 kişi ile sınırlı bulunuyor. Atölyelere kayıtlar, https://ebelediye.atasehir.bel.tr internet adresi üzerinden oluşturulabilir.

Çocuk tiyatroları programı kapsamında ise; Kayıp Civciv Çilli, Sağlıklı Yarınlara, Ayakkabıcı ve Sevimli Elfler, Küçük Prens ve Arkadaşları, Sıfır Atık, Doktor Panço, Peluş Amca’nın Oyuncak Makinesi ve Neşeli Keçiler isimli oyunlar sahnelenecek. Yarıyıl tatili boyunca salı, perşembe ve pazar günleri saat 12.00’de başlayacak tiyatro oyunları; Mustafa Saffet Kültür Merkezi ve Cemal Süreya Etkinlik Merkezi’nde düzenlenecek. Ücretsiz olan tiyatro oyun biletlerini almak için de https://kultursanat.atasehir.bel.tr/ internet adresinden üyelik oluşturulması gerekiyor.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ