logo

ATAŞEHİRLİ KADINLARDAN MECLİS ZİYARETİ

0CHP Ataşehir Kadın Kolları üyelerinin ile bir gurup Ataşehirli kadın Meclis Başkan Vekili Sadi Özata’yı ve siyasi parti guruplarını ziyaret edip Meclisi toplantısına katıldı.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP Ataşehir Kadın Kolları üyelerinin aralarında olduğu bir gurup kadın Meclis 1. Başkan Vekili Sadi Özata’yı ve CHP ile Ak Parti guruplarını ziyaret edip Ataşehir Belediye Meclisi toplantısını izledi.

sadi_ozata_meclis_kadin (1)

Nihan Erol başkanlığındaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ataşehir İlçe Başkanlığı Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Ataşehir Belediye Meclisi ve Meclis 1. Başkan Vekili Sadi Özata’yı makamında ziyaret etti.

Ataşehir Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Sadi Özata’yı makamında ziyaret toplantı öncesi makamında ziyaret eden Nihan Erol başkanlığındaki CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları üyeleri Özata ile bir süre sohbet ettiler.

sadi_ozata_meclis_kadin (8)

Daha sonra Ataşehir Belediye Meclis salonuna geçen CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları üyeleri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü konulu CHP’li üye Ezgi Kalender ile AK Partili meclis üyesi Yıldız Pektaş’ın konuşmalarını dinlediler.

Öte yandan Ataşehir Belediye Meclisi’nin toplantısını bir gurup Ataşehirli kadın da izledi. Ataşehirli kadınların yer aldığı gurup toplantı öncesi Meclis 1. Başkan Vekili Sadi Özata’yı makamında ziyaret ederken, Ak Parti ve CHP guruplarını da odalarında ziyaret etti.

sadi_ozata_meclis_kadin (3) sadi_ozata_meclis_kadin (4) sadi_ozata_meclis_kadin (6) sadi_ozata_meclis_kadin (7)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1001 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİRLİ KADINLARDAN MECLİS ZİYARETİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİRLİ KADINLARDAN MECLİS ZİYARETİ
    https://www.itvhaber.com/?p=114589
    #CHPAtaşehir #Kadın #AtaşehirliKadın #SadiÖzata #MeclisiToplantısınaKatıldı #CHP #AkParti #8Mart #DünyaEmekçiKadınlarGünü