logo

AYLA ÇELİK VE KORAY AVCI ATAŞEHİR’DE SAHNE ALDI

6.Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali ikinci gününde Ayla Çelik ve Koray Avcı konserleriyle devam etti. Başkan İlgezdi, Örnek Mahallesi Pazar Alanındaki konseri izledi.

Örnek Mahallesi Sabit Pazar Alanı’nda düzenlenen konserler on binlerce izleyici tarafından büyük beğeni topladı. Birçok müziksever de evlerinin balkonlarından konserleri izledi.

Yavuz Seçkin’in şovlarıyla renklenen gecede ilk olarak Ayla Çelik sahne aldı. Konseri izleyen on binler Ayla Çelik’in ünlü şarkısı “Bağdat”a ve seslendirdiği diğer şarkılara eşlik etti. Ardından sevenlerinin alkışları arasında sahneye çıkan Koray Avcı, Örnek Mahallesi’ni coşturdu.

Konserde bir konuşma yapan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi şunları söyledi: “Ben 8 yıldır sizin belediye başkanınızım. Ataşehir’i sizlerin desteğiyle var ettik. Asla insan ayırt etmedik. Kimsenin mezhebine, bölgesine, yöresine bakmadan hizmet ettik. Benim anlayışımda insan vardır. Bu ülkede kardeşçe beraber dostça yaşayacağız. Daha çağdaş ve güzel bir Ataşehir için kültür ve sanat çalışmalarını artırarak, daha yaşanabilir bir kent kuracağız. Biz projeyi sunacağız, sizler destek vereceksiniz, beraber yapacağız”.

 FESTİVAL KONSERLERİ ERTELENDİ

6.Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında; 22 Eylül Cuma günü yapılması planlanan Nurettin Bay ve Göksel konserleri muhtemel olumsuz hava koşulları nedeniyle 7 Ekim Cumartesi gününe ertelendi.

Erteleme ile ilgili Ataşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “6. Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında; 22 Eylül Cuma günü yapılması planlanan Nurettin Bay ve Göksel konserleri 7 Ekim Cumartesi gününe, 25 Eylül Pazartesi günü yapılması planlanan Niyazi Koyuncu ve Selda Bağcan konserleri 4 Ekim Çarşamba gününe ve 26 Eylül Salı günü yapılması planlanan Ferhat Tunç, İlkay Akkaya, Onur Akın konserleri de 8 Ekim Pazar gününe ertelenmiştir” denildi.

Ertelemeler Kapsamında Devam Eden Festival Programı:

23 Eylül Cumartesi

Mümin Sarıkaya

Hadise

Yer: Mevlana Mahallesi – Mevlana Caddesi

4 Ekim Çarşamba

Niyazi Koyuncu

Selda Bağcan

Yer: İçerenköy Mahallesi – Selim Bey Sokak

7 Ekim Cumartesi

Nurettin Bay

Göksel

Yer: Kayışdağı Mahallesi – 80. Yıl Cumhuriyet Parkı

8 Ekim Pazar

Ferhat Tunç

İlkay Akkaya

Onur Akın

Yer: Mustafa Kemal Mahallesi – Deniz Gezmiş Parkı

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1136 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AYLA ÇELİK VE KORAY AVCI ATAŞEHİR’DE SAHNE ALDI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AYLA ÇELİK VE KORAY AVCI ATAŞEHİR’DE SAHNE ALDI
    https://www.itvhaber.com/ayla-celik-ve-koray-avci-atasehirde-sahne-aldi.html#.WcSx2P1ypwY.twitter
    #Ataşehir #KardeşKültürlerinFestivali #AylaÇelik #KorayAvcı #Konser #ÖrnekMahallesi #AtaşehirBelediyesi #Battalİlgezdi #itvhaber