logo

BAŞKAN İLGEZDİ FİDAN KALPLERİN YENİ YILINI KUTLADI

battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-1Ataşehirli minikler, Fidan Kalpler Gündüz Bakımevi’nde düzenlenen yılbaşı etkinliğinde Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile keyifli dakikalar geçirdiler.

Etkinlikte, minikler birbirinden güzel aktivitelerle doyasıya eğlenirken aynı zamanda İlgezdi’ye 2017’den beklentilerini söylediler.

Dans edip, oyunlar oynayan çocuklar, ardından ünlü yıldızların kukla gösterilerini izlediler. Ayrıca yeni yıl etkinliğinde yüzlerini boyatarak olmak istedikleri kahramanlara bürünen minikleri en çok sevindiren olay sihirbaz gösterisi oldu. Gösteriyi izlerken hayretler içerisinde kalan minikler, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-6

Yeni yıl kutlamasında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte eğlenceli vakit geçiren çocuklar, Başkan İlgezdi’ye gündüz bakımevinde çok mutlu olduklarını, arkadaşları ve öğretmenleri ile birlikte yaptıkları etkinlikleri anlattılar.

Miniklerle sohbet eden İlgezdi, her birinin yeni yılını kutladı.

Etkinliğin sonunda yeni yıl hediyelerini alan fidan kalplerin sevinçleri görülmeye değerdi.

battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-2 battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-3 battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-4 battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-5 battal_ilgezdi_fidan_kalpler_yeni_yil-7

Etiketler: » » » » » »
Share
1271 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BAŞKAN İLGEZDİ FİDAN KALPLERİN YENİ YILINI KUTLADI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    BAŞKAN İLGEZDİ FİDAN KALPLERİN YENİ YILINI KUTLADI
    https://www.itvhaber.com/?p=109454
    #AtaşehirliMinikler #FidanKalpler #GündüzBakımevi #YılbaşıEtkinliği #AtaşehirBelediyeBaşkanı #Battalİlgezdi #Yılbaşı