logo

Başkan Onursal Adıgüzel, Ataşehirlileri Katılımcı Yönetime Davet Etti

Başkan Onursal Adıgüzel, Ataşehirlileri Katılımcı Yönetime Davet Etti

Başkan Onursal Adıgüzel, vatandaşları Ataşehir’in katılımcı bir bütçe ile yönetilmesi ve hayata geçirilecek projelerle ilgili ankette katılmaya davet etti.

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, tüm Ataşehirlileri www.atasehirsenin.com internet sayfası üzerinden düzenlenen ankete katılmaya davet etti.

“ATASEHİRSENİN.COM ÜZERİNDEN GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN”

Ataşehir’in katılımcı bütçe ile yönetilmesi ve 5 yıl boyunca hayata geçirilecek projelerle ilgili vatandaşların görüşlerinin alınabilmesi için hizmete sokulan www.atasehirsenin.com internet sayfasında; 10 farklı başlıkta toplam 65 sorudan oluşan bir anket düzenleniyor.

Ataşehir’deki; yeşil alanlar, temizlik, çevre koruma, kültürel politikalar, sportif faaliyetler, sosyal destekler, sağlık hizmetleri, güvenli yaşamın geliştirilmesi, hayvanlara yönelik çalışmalar ve altyapı hizmetleri konularında ilçe sakinlerinin görüşlerinin alındığı anket 31 Mayıs 2024 tarihine kadar aktif olacak. 

Tüm Ataşehirlileri düzenlenen ankete katılmaya ve projelerini paylaşmaya davet eden Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel şunları söyledi: “Sevgili Ataşehirliler, değerli komşularım, söz verdiğimiz gibi Ataşehir’i katılımcı bir şekilde yönetmek için ilk adımlarımızı atıyoruz. Ataşehir’in gelecek 5 yılıyla ilgili katkı sunmak istiyorsanız lütfen atasehirsenin.com’a girin ve görüşlerinizi paylaşın. ‘Ben proje üretmek istiyorum’ derseniz, gelip bizimle projelerinizi paylaşıp, proje ekibimize katılabilirsiniz. Ataşehir’i birlikte yönetmek için ilk adımları ataşehirsenin.com internet adresimizden başlatıyoruz. Bu ilk adımlarımıza vereceğiniz destek, önümüzdeki süreçte bütün kararlarımızı katılımcı bir yöntemle alabilmemiz için bize çok büyük bir güç verecek. Bütün Ataşehirli komşularımızı, bu sürece katılmaya ve projelerini bizlerle paylaşmaya davet ediyorum”.

ONURSAL ADIGÜZEL’İN DAVET VİDEOSU TIKLAYINIZ

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ