logo

Başkan Onursal Adıgüzel Gençleri Konser ve Karne Festivaline Davet Etti

Başkan Onursal Adıgüzel Gençleri Konser ve Karne Festivaline Davet Etti

Ataşehir Belediyesi, 19 Mayıs’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen Rubato, Köfn ve Madrigal konserlerini 9 Haziran Pazar günü düzenleyecek.

Recep Kenan/itvhaber

Ataşehir Belediyesi, ertelenen konserle müzikseverlerin ilgiyle takip ettiği 3 ünlü müzik grubu, ardı ardına sahne alarak Ataşehir’de müzik ziyafeti sunacaklar.

ATAŞEHİRLİLER YAZ KONSERLERİNDE BULUŞUYOR

Müzikseverlerin ilgiyle takip ettiği 3 ünlü müzik grubu Rubato, Köfn ve Madrigal konserde ardı ardına sahne alarak Ataşehir’de müzik ziyafeti sunacaklar.

Barbaros Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz olarak yapılacak konserler saat 18.00’de başlayacak.

Ünlü müzik grupları; Rubato, Köfn ve Madrigal seslendirecekleri sevilen şarkılarıyla dinleyicilere eğlence dolu anlar yaşatacaklar. Karne şenliği yaşayacak Ataşehirli gençler sınav stresi atacak.

GENÇLERİ SINAV STRESİNİ ATMAK İÇİN KONSERE DAVET ETTİ

Tüm müzikseverleri hazırlanan konserleri izlemeye davet eden Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, 19 Mayıs’ta hava muhalefeti nedeniyle iptal edilen konserler pazar günü saat 18.00’de Ataşehir Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirileceğini kaydederek, sınav stresini atmak için gençleri konsere davet etti.

KARNE FESTİVALİ İÇİN BÜTÜN ÖĞRENCİLERİ BEKLİYORUZ

Başkan Onursal Adıgüzel, davetinde, “Eğitim döneminin sonuna geldik, Karne festivali için bütün öğrencileri bekliyoruz. Değerli Ataşehirliler gelin Ataşehir’in havasını değiştirelim. Cumhuriyet Parkı’nda konserde birlikte olalım. Rubato, Köfn ve Madrigal ile ataşehirimizi güzel bir konserle buluşturalım” ifadelerine yer verdi.

Ataşehir Belediyesi Barbaros Mahallesi Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirecek konserler için ücretsiz ring hizmeti verecek.
KONSER YERİ ULAŞIMI RİNG SEFERLERİ

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ