logo

Başkan Onursal Adıgüzel Saha Denetimlerini Aralıksız Sürdürüyor

Başkan Onursal Adıgüzel Saha Denetimlerini Aralıksız Sürdürüyor

Başkan Onursal Adıgüzel, ilçenin sorunlarının tespit edilip hızlı şekilde çözülebilmesi için hafta sonları da saha denetimlerine devam ediyor.

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, ilçenin sorunlarının tespit edilip hızlı şekilde çözülebilmesi için hafta sonları da ara vermeden saha denetimlerine devam ediyor.

 Hafta sonu boyunca mahalleleri gezen Başkan Onursal Adıgüzel, Belediyenin gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceledi.

Saha denetimleri esnasında Ataşehirli vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Onursal Adıgüzel, vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyerek yapılması gerekenlerin ivedilikle gerçekleştirileceğinin sözünü verdi. 

Saha çalışması sırasında gözlemlediği sorunları, eksiklikleri ve acil yapılması gerekenleri tek tek not alan Başkan Onursal Adıgüzel, vatandaşların görüşlerini önemseyerek çözüm üreteceklerini ifade etti.

Ataşehir halkı için belediye hizmet ve çalışmalarının aralıksız süreceği mesajını veren Başkan Onursal Adıgüzel; ilçedeki sokakların tertemiz bir hale getirilmesi, yeşil alanların korunup artırılması ve her mahalleye eşit hizmet ulaştırılması için büyük gayret içerisinde olduklarını dile getirdi. 

Denetimlere kısa bir ara vererek Belediye Başkanlığı görevindeki ilk nikâhını da kıyan Başkan Onursal Adıgüzel, hayatlarını birleştiren Fatma ve Emin çiftine mutluluklar diledi.  

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ