logo

Battal İlgezdi, ‘Amatör Spora Desteklere Devam Edeceğiz’

Battal İlgezdi, ‘Amatör Spora Desteklere Devam Edeceğiz’

Ataşehir Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği U-17 Yaş Grubu Futbol Turnuvası Final Töreni programı düzenledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen U-17 Yaş Grubu Futbol Turnuvası Final Töreni programda sporcular buluştu.

ATAŞEHİR’DE ORTAK U-17 FUTBOL TURNUVASI

Ataşehir Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen U-17 Yaş Grubu Futbol Turnuvası Final Töreni program Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı, İASKF (İstanbul Amatör Spor Kulüpler Federasyonu) As Başkanı Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ekrem Köse ile birlikte; CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir Belediye Meclis Başkanvekili Kudret Arslan, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Hüseyin Hışman ve Cenan Aslan, turnuvaya katılan kulüplerin yöneticileri ile sporcuları ve davetliler katıldı.

Amatör spora desteklerinin devam edeceğinin vurgulayan Battal İlgezdi, yaptığı açılamada, “Amatör Spor Kulüpleri Birliği ile ortaklaşa düzenlediğimiz U-17 Yaş Grubu Futbol Turnuvası Final Töreni’nde amatör sporcularımızlayız. Centilmenlik içinde yarışan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Her daim amatör sporcuların ve kulüplerinin yanında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ