logo

Beşiktaş’ta Ramazan Programında Kadir Gecesi Buluşması

Beşiktaş’ta Ramazan Programında Kadir Gecesi Buluşması

Ramazan ayında Beşiktaş’ın farklı mahallelerinde iftar sofraları kurup vatandaşları bir araya getiren Beşiktaş Belediyesi, Kadir Gecesi’nde iftar ile Ramazan programını tamamlıyor.

Beşiktaş Belediyesi, Ramazan ayı boyunca Beşiktaş’ın farklı mahallelerinde iftar sofraları kurdu ve vatandaşları bir araya getirdi. Binlerce vatandaşı bir araya getiren Ramazan ayı buluşmaları bayram tatili öncesi 31 Mayıs akşamı mübarek Kadir Gecesi’nde Şairler Parkı’nda iftar programı ile son bulacak.

Beşiktaş sakinleri Ramazan ayı boyunca düzenlenen mahalle iftarlarında aynı sofrada buluştular. Mahalle sakinleri, hem komşuluk ilişkilerinin gelişmesine vesile olan hem de birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren iftar sofralarına yoğun ilgi gösterdi.  Beşiktaş Belediyesi bin geceden daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde Şairler Park’ında iftar programı düzenleyerek yine vatandaşları bir araya getirecek. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın da katılacağı bu anlamlı günde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Program:

Tarih: 31/05/2019 ( Cuma)

Saat: 20.00

Yer: Şairler Park’ı ( Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:57 Beşiktaş)

İletişim: Ahmet Okyar Okatan – 0545 565 07 72

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ