logo

Burcu Demircioğlu ‘Engelsiz Düşüncelerimizle Yanınızdayız’

Yenisahra’da hizmet vermeye başlayan Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, ’Engelsiz Yaşamlar İçin, Elinizden Tutmaya Hazırız” diyor ve  “Ya Siz?’’ diye soruyor.

‘’Engelsiz Yaşamlar İçin, Elinizden Tutmaya Hazırız. Ya Siz?’’sloganı ile yola çıkarak çok yönlü hizmet vermek amacıyla Yenisahra Mahallesinde açılan“Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi “ Kurum Müdürü Burcu Demircioğlu, gazetemize yaptığı açıklamada; “Tecrübelerimize dayanarak, güler yüzlülüğü ve hizmeti kendimize vazife kabul ederek, engelsiz düşüncelerimizle yanınızdayız” dedi.

2017 yılında Edibe Akbaş ve Burcu Demircioğlu eğitmenleri öncülüğünde kurulan Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel eğitim alanında uzmanlaşan kurucular, tecrübeleri, aldığı eğitimler, güler yüzlü ve insancıl yönlerini öne çıkardıkları hizmetleri ile fark yaratacaklarını iddia ediyorlar.

Uzmanlık, tecrübe ve eğitimlerinin hizmet kalitesine yansıyacağını ifade eden Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Burcu Demircioğlu, hizmet, uygulama ve programları hakkında gazetemize şu açıklamaları yaptı:

“ENGELSİZ DÜŞÜNCELERİMİZLE YANINIZDAYIZ”

Fizyoterapi, öğrenme güçlüğü ve gelişimsel bozukluk alanlarında rehabilitasyon hizmeti verdiklerini kaydeden  Burcu Demircioğlu, vermiş oldukları hizmetin ücretsiz olduğunu belirterek, “özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, duyu bütünleme, uzay terapi, zihinsel yetersizlik, okuma-yazma güçlüğü, yaygın gelişimsel bozukluk, aile eğitimi, psikolojik danışmanlık, zeka ve gelişim testleri, montessori eğitimi ve evcil hayvanlarla terapi vermekteyiz. Bunların dışında okula devam eden öğrencilere zorlandıkları alanda derslerinde yardımcı olup, huzur, mutluluk, anlayış, hoşgörü, eğlence,saygı ve kocaman sevgisiyle var olan ve bu anlayışlarla dolu ailemizde her bir bireye ilk önce bu değerleri kazandıran akabinde gelişen, bireyin tanısına ve kişisel özelliklerine göre program hazırlayan,temiz ve ferah binası, uzman kadrosu ve eğitim anlayışıyla farklılıklara açık,engelsiz düşünceleriyle yanınızda olmayı hedefleyen aile sıcaklığında bir kurumuz” dedi.

“AMACIMIZ YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK”

Demircioğlu, açıklamasında; “Yaşamına farklı başlayan veya daha sonrasında herhangi bir sebeple yaşantısının geri kalanını farklı şekilde sürdürmek durumunda kalan kişilere, sosyal ve bireysel ortamlarında yaşam kalitelerini arttıracak destek, öğrenme ve hareketlilik fırsatları sağlayan eğitim programlarının yürütülmesi ve hayata geçirilmesidir” ifadelerine yer verdi.

“SİHİRLİ DOKUNUŞLAR HAYATA ANLAM KATAR”

Bireysel eğitimlerde, yapılandırılmış eğitim sistemlerin kullanıldığı kurumda, bireyin ilgi ve ihtiyaçlarının öngörülmekte olduğunun altını çizen Burcu Demircioğlu, örencilere sorumluluk bilincinin aşılandığını kaydederek, “Evcil hayvanlarla yakın temasta bulunan onların temel ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânına sahip olan öğrencilerimizin sorumluluk bilinci kazanmaları hedeflendirilmektedir. Bu hedefi uzman Veteriner Hekim eşliğinde almaktadırlar. Duyu bütünleme terapisini de bünyesinde barındıran kurumumuzda bireyin duyuları tümüyle uyarılarak duyuların birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayarak bireyin öğrenme becerileri en üst seviyeye taşımaktadır. FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON alanında ki çalışmalarımızla bireyin bedenen, psikososyal ve günlük yaşam aktivitelerinde daha özgür olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. ’Sihirli dokunuşlar hayata anlam katar’ sloganıyla yanlarında bulunmaktan zevk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Demircioğlu son olarak; “Var olan tüm programlar ÜCRETSİZ gerçekleştirilip, manevi olarak yanınızda bulunmak, sizlere her türlü desteği sağlamak için buradayız” diyerek ihtiyaç sahibi vatandaşları verecekleri ücretsiz hizmetlerden yararlanmaları için Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile tanışmaya davet etti.

‘’ENGELSİZ YAŞAMLAR İÇİN, ELİNİZDEN TUTMAYA HAZIRIZ. YA SİZ?’’

ADRES:  Yenisahra Mahallesi 50.Yıl Caddesi N0: 7 Ataşehir /İst.

İrtibat tel: 0505 052 56 06  –  0216 470 56 06

Etiketler: » » » » » » »
Share
2559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Burcu Demircioğlu ‘Engelsiz Düşüncelerimizle Yanınızdayız’” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    Burcu Demircioğlu ‘Engelsiz Düşüncelerimizle Yanınızdayız’
    https://www.itvhaber.com/burcu-demircioglu-engelsiz-dusuncelerimizle-yaninizdayiz.html#.WgIxdYi8lfA.twitter
    #Yenisahra #BizimEv #ÖzelEğitim #RehabilitasyonMerkezi #EngelsizYaşam #EdibeAkbaş #BurcuDemircioğlu #itvhaber