logo

ÇANDEF’TE BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ!

candef_aday_zekeriya_acikgoz_0Tüzüğü gereği, 28 Şubat’ta yapılacak İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF ) Genel Kurulu öncesi Genel Başkan Zekeriya Açıkgöz’den beklenen açıklama geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Tüzükteki hükmü gereği 2 yılda bir, Şubat ayı içerisinde yapılması öngörülen ve önceki gün ÇEKAP Genle Kurulu’nda tarihi 28 Şubat olarak açıklanan İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Kurulu öncesi şimdiki başkan Zekeriya Açıkgöz ÇANDEF Genel Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Genel Başkanlığına yeniden adaylığını açıklayan Zekeriya Açıkgöz’ün Genel Başkanı olduğu İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF),  tüzüğü gereği 2016 yılı Şubat ayı içerisinde Genel Kurulunu yaparak yeni dönemde iki yıl süreyle yönetime gelecek Genel Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini belirleyecek. Şubat ayı içinde yapılacak olan Genel Kurul tarihi Genel Başkan Açıkgöz tarafından 28 Şubat olarak duyuruldu.

candef_aday_zekeriya_acikgoz_1

“DURMAK YOK, YENİ DÖNEMDE DE YOLA DEVAM!”

Şubat ayında iki yıl görev üzere İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin belirleneceği Genel Kurul öncesi “Durmak Yok, Yeni Dönemde de Yola Devam!” sloganı ile tekrar ÇANDEF Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan Zekeriya Açıkgöz önceki dönem için teşekkür ederek; “23 Şubat 2014 tarihinde büyük bir coşku ile gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurulumuzda şahsıma ve yönetim kurulu üyelerimize güven ve desteklerinden dolayı; tüm İl, İlçe ve Köy Dernek Başkanı ve yönetim kurulu üyelerimize, siyaset – bürokrasi ve iş dünyasındaki değerli hemşehrilerimize, bizleri bu göreve seçen saygıdeğer delegelerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

İSTANBUL’DAKİ ÇANKIRILILARIN GÜCÜNÜN VE POTANSİYELİNİN FARKINDA OLALIM

İstanbul’daki Çankırılıların gücünün ve potansiyelinin farkında olarak ellerini taşın altına koymaları gerektiğine işaret eden İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı ve yeni dönem Genel Başkan Adayı Zekeriya Açıkgöz; “ÇANDEF Yönetimi olarak; ekonomik, sosyal, siyasal, kültürel ve dini alanda yapabileceğimiz çok fazla işlerin olduğu bilinciyle hareket ederek; birlik ve beraberlik içinde Çankırımız ve Çankırı insanının sosyalleşmesine, ekonomik kalkınmasına, siyasal alanda daha fazla söz sahibi olmasına, kültürel değerlerimizin yaşatılmasına ve gelecek nesillere tam ve doğru bir şekilde aktarılmasına çalışacağız.  Bu çalışmalarımızda; dün olduğu gibi bundan sonra da, her daim siz hemşerilerimizin desteklerinizi bekliyoruz” ifadeleriyle adaylığını açılayarak, Çankırılılardan destek beklediğini kaydetti.

candef_aday_zekeriya_acikgoz_2

İstişareye önem verdiğini kaydeden Zekeriya Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Federasyonumuzu oluşturan ana unsurlardan; Birlik başkanlarımız, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Çankırı’nın önde gelen isimleri, dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Çankırı STK temsilcileri ile yaptığım istişare sırasında gelen istek üzerine aday olmaya karar verdim” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » »
Share
1880 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇANDEF’TE BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ!” için 4 Yorum

 1. recep : diyor ki:

  ÇANDEF’TE BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ!
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=85552
  #İstanbul #ÇankırıDernekleriFederasyonu #ÇANDEFGenelKurulu #ZekeriyaAçıkgöz #ÇANDEF #GenelBaşkan #Aday #itvhaber #Genel Kurul

 2. tolga : diyor ki:

  ilkeli dürüst ve Çankırı sevdalısı Zekeriya başkanıma başarılar dilerim

 3. Karatekin Kara : diyor ki:

  Yorumunuzu giriniz…

 4. Karatekin Kara : diyor ki:

  Zekeriya yine devam demis ziyaretlere.. devam baskan ziyaretlerden baska bir sey yaptigin yok