logo

Çankırı Konfederasyonu Çankırı’da Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Çankırı Konfederasyonu Çankırı’da Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Çankırı Konfederasyonu yöneticileri Çankırı Valisi M.Fırat Taşolar, Genel Sekreter Yüksel Çelik’i, Çankırı ve ilçe belediye başkanlarını ziyaret Etti.

Recep Kenan / itvhaber.com

Çankırı Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Kaptan Mustafa Can ve yönetim kurulu üyeleri Çankırı’da il protokolü ve yöneticilerini de kapsayan ziyaretler gerçekleştirdi.

Çankırı’da kurum ve kuruluş yöneticilerine bir dizi ziyaret gerçekleştiren Çankırı Konfederasyonu Genel Başkanı Kaptan Mustafa Can ve yönetim kurulu üyeleri Çankırı kalesi, Emir Karatekin, seyir terası ve Çankırı şehitliğini ziyaret etti.

Çankırı Konfederasyonu yöneticilerinden oluşan heyet Çankırı Valisi M.Fırat Taşolar, Çankırı İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik‘i ziyaret Etti.

Çankırı Konfederasyonu heyeti Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Çankırı Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Kaptan Mustafa Can ve yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi M. Fırat Taşolar, Çankırı Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik’i ziyaret etti . Ziyaretlerine Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulunarak devam etti.

Şehrin önemli mekanlarından ve meydanlarında olan yerleri ziyaret gerçekleştiren Çankırı Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Kaptan Mustafa Can, kurucu yönetim kurulu üyeleri Adem Can, Şaban Can yönetim kurulu üyesi Barbaros Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri daha sonrasında Çankırı Kalesi, Emir Karatekin, Seyir Terası ve Çankırı Şehitliği’ni ziyaret etti.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ