logo

Çankırılılar İstanbul’u Yönetti, Sancaktepe’yi Yönetiyor


recep
cemil_kirim@hotmail.com

Adil_kandemir_sancaktepe_ikinciSeçim çalışmalarını değerlendiren Adil Kandemir, kendisi ve belediyedeki üç müdürlüğü işaret ederek, Sancaktepe’yi Çankırılıların yönettiğinin söylenebileceğini kaydetti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Son dönemde Çankırlılar siyasette  atılım yaparak kurumlarda önemli görevlere geldiler. Özellikle Ak Parti’de iki önemi ilçe başkanlığı Çankırılılara emanet edildi. Bununla birlikte; Ataşehir’in de aralarında olduğu İstanbul’un bir çok ilçe teşkilatında çeşitli kademelerde yönetici olarak görev yapan Çankırılıların sayısı önemli ölçüde arttı.

Çankırılıları temsil anlamında önemli görevler alanlar arasında yer alan Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim çalışmalarını Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a değerlendirdi.

itvhaber.com’a yaptığı açıklamada; İstanbul’daki iki önemli ilçenin Çankırılılara emanet edildiğinin atını çizen Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, belediyedeki üç müdürlükte de Çankırılıların görev yaptığını belirterek Sancaktepe’yi Çankırılıların yönettiğinin söylenebileceğini kaydetti.

IMG_0105

“Bizim Teşkilatlarımız 7/24, 365 Gün Ayakta”

Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim çalışmalarını değerlendirdiği itvhaber.com’a şu açıklamalarda bulundu:

Seçim çalışmalarına seçim yaklaşınca başlamıyoruz. Seçim bitmesiyle birlikte yeni seçim hazırlıkları başlar. Dolayısıyla biz seçimlere çok önceden hazırlandığımız için her hangi bir problemimiz yok. Bizim teşkilatlarımız daima, 7/24, 365 gün ayakta.

IMG_0095

“80 Yılda Yapılamayan Hizmeti 10 Yılda Yaptık”

7 Haziran seçiminin hem ülkemize, hem Sancaktepemize, hem ülkemize, hem de çok önem arz ettiği için sıkı bir çalışma yapıyoruz. Çünkü bu ülkede 10 yılda 80 yılda yapılamayan hizmet yapıldı. Eğitimden ulaşıma, ekonomiden dış ticarete her konuda 80 yılda yapılamayan hizmeti 10 yılda yaptık. Bu hizmetlerin devam edebilmesi için 7 Haziran seçimleri ham bizim, hem de ülkemiz için önemlidir.

Sancaktepe’ye Yapılan İstanbul’daki Tüm CHP’li Belediyeden ÇokAdil_kandemir_sancaktepe_ikinci-

Sancaktepe Belediyemizin Sancaktepe’ye yapmış olduğu hizmetler İstanbul’daki tüm CHP’li belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerden daha fazla, 3 tane olimpik yüzme havuzumuz, 10 tane kültür merkezimiz, 94 tane parkımız. 4 yüz yataklı devlet hastanemiz bu sene açılacak. 100 dönüme kurulu parkımız hizmete açıldı. Tüm Sancaktepe’de hemşerilerimizin faydalanabileceği 155 dönüm piknik alanı var. Yer altı çalışmaları ile ilgili her hangi bir sorunumuz yok. Bununla birlikte; 15 tane bilgi evimiz var. 19 mahallemizde 28 tane de sağlık ocağımız var. Kime yapıyoruz bunları? Sadece Ak Partililere değil… Çünkü biz inanıyoruz ki; halka hizmet, hakka hizmettir. Bunun için de hizmetlerden tüm hemşerilerimiz faydalanıyor.

Sancaktepe’de Hedefimiz Yüzde 55 Oy Oranı

Sancaktepe genelinde hedefimiz yüzde 55 oy oranı. Daha öce oyumuz %52 idi. Her gittiğimiz yerde, her kardeşimizden, her hemşerimizden büyük teveccühle karşılaşıyoruz. 7 Haziran seçimlerinde Sancaktepe genelinde &55’in üzerinde oy alacağımıza inanıyoruz.

IMG_0123

“Ak Parti İle Çankırılılar siyasette belli noktaya geldi”

Sadece bizde değil İç Anadolu’nun birçok kesimindeki insanlarımız siyasetten uzak duruyorlardı. Ancak bu doğru değildi. Ak Parti ile birlikte yeterli değil ama Çankırılılar siyasette belli bir noktaya geldiler. İstanbul’da en önemli, kritik iki ilçe; Sultangazi ve Sancaktepe’nin Çankırılılara emanet edilmesi çok önemli. Ben temenni ediyorum ki; gelecekte bizim İstanbul’da bir tane milletvekili ile birlikte hem il yönetiminde, hem de gençlik ve kadın kolları yönetiminde Çankırılılar olsun. Çok arzu ettiğim şey; İstanbul’daki 39 ilçeden bir tanesinin belediyesi Çankırılılara emanet edilmeli. İnşallah, ben surda bir gedik açtım. Çankırılılar burada olmalı.

IMG_0120

Sancaktepe 5 bin Çankırılının İkinci Vatanı

5 bin Çankırılının yaşadığını Sancaktepe’nin Ak Parti İlçe Başkanı Kandemir ilçe sıralamasında 17. Sıra ile otalarda yer aldıklarının altını çizerek; Çankırı her geçen gün göç veren bir il olduğu için burada yoğunlar. Burada daha çok mülk sahibi Çankırılılar. Sancaktepe’deki 5 bin nüfusumuz burayı ikinci vatan olarak benimsemişler.

Sancaktepe’yi Çankırılılar yönetiyor

Belediyede de şu anda Çankırılı olan üç müdürümüz var. Bu da çok önemli. Bir nevi Sancaktepe’yi Çankırılılar yönetiyor. Anlımızın akıyla bizi temsil ediyor müdürlerimiz. Çankırılı çalışanlarımız da var.  Bizde şöyel bir sıkıntı var; çok memur olmayı sevmiyoruz. Daha çok ticaretle uğraştığımız için. Bu anlamda henüz istediğimiz noktada değiliz. Çünkü geçmişe baktığımızda; İstanbul’u biz yönetmişiz. Nevzat Ayaz’ı, Erol Çakır’ı düşündüğümüzde, Genelkurmayı düşündüğümüzde hem Türkiye’nin hem de İstanbul’un yönetiminde Çankırı söz sahibi olmuş. Şu an istediğimiz yerde değiliz. İnşallah ileriki zamanlarda İstanbul’da Çankırılılar daha iyi bir noktaya gelecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
1385 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Çankırılılar İstanbul’u Yönetti, Sancaktepe’yi Yönetiyor” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  Çankırılılar İstanbul’u Yönetti, Sancaktepe’yi Yönetiyor |
  İTV Haber:
  HABERİN AYRINTISI İÇİN TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/cankirililar-istanbulu-yonetti-sancaktepeyi-yonetiyor.html
  #AdilKAndemir #AkParti #AkPArtiSancaktepe #AkPartiÇankırılı #Sancaktepe #SancaktepeÇankırılı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Öfkeliyim!..

  18 Temmuz 2019 Yazarlar

  Sosyal medya iyi hoş da... Bir şeyi amacına uygun kullanmayı bilmeyenleri; Kuralları okumayanları, okuduğunu anlamayanları, anlasa da takmayanları gördükçe öfkeliyim... Facebook'da 'plajda fink atıyorum' görgüsüzlüğü ile cümle alemi çatlatmak hevesi ile ayaklarının fotoğrafını çekip paylaşma saygısızlığını yapanlara öfkeliyim... Hiç tanımadığı halde, evli barklı kadınlara hiç bir davetkar davranışı olmadığı halde, kırk yıllık arkadaşı imiş gibi, özel mesajdan çiçek, böcek ve de kelebek gönderenlere acayip öfkeliyim... Açılan What...
 • KÜRESEL GÜÇ BLOKLARI

  09 Temmuz 2019 Genel, Yazarlar

  Kadere bak. Zaman su gibi akıp gidiyor. Çocukluğumuzda duyduğumuz, gençliğimizde öğrendiğimiz onca kavram… Şimdi o kavramlar arasında bir karmaşa mı, kargaşa mı ya da ortaklaşma mı desem sürüp gidiyor. Bizde kavramlar arasında sıkışıp kalmışız. Neydi o kavramlar? Şimdi sizlere o kavramlardan bahsedeceğim: 1. Kapitalizm: Öncülüğünü ABD’ nin yaptığı ve daha sonra Avrupa Birliği’ nin de ortaklaştığı aynı zamanda Hıristiyan dünyasının temelini oluşturan süper güç. Vahşi, sınır tanımaz, acımasız ezip geçen bir buldozer, Batı bloğu. 2. Sosya...
 • Gurbette soğan…

  30 Haziran 2019 Yazarlar

  Yetişirmem gereken işlerim var, hızlı çalışmam gerek. Ben müzik dinlerken daha güzel çalışıyorum. Hele bir de resim yapıyorsam eğer  türküler eşlik ediyor bana. Kimi zaman esinlendiriyor, kimi zaman dertlendiriyor, kimi zaman da neşelendiriyor... Evde iş yapıyorsam ve hızlı hareket etmem gerekiyorsa o zaman da imdadıma dokuz sekizlik şarkılar yetişiyor ki bir yandan oynayıp, diğer yandan iş yapabileyim diye. Hem böyle iş sıkıcı da olmuyor… İşte şimdi de öyle yapıyorum radyomda Orhan Hakalmaz söylüyor, ben fasulye ayıklıyorum… “Gurbette...
 • GİZLİ SES KAYDI SUÇ MUDUR?

  26 Haziran 2019 Yazarlar

  Değerli okurlarım hukuka uygun elde ettiğiniz her delili özel hukuk davarlınızda ve ceza davarlınızda delil olarak kullanabilirsiniz. Sadece planlı bir şekilde hareket ederseniz ve kendinize delil elde etmek amacı ile gizli bir şekilde hukuka aykırı bir şekilde gizlice habersizce ses görüntü video kaydı yaparsanız bunu hukuk ve ceza davarlınızda kullanamazsınız . Bizim sistemimizde normal şartlarda hukuka aykırı elde edilen deliller hükme esas alınamaz . Bir boşanma davasında bir tazminat davasında sizin hukuka aykırı bir şekilde elde ...