logo

Çankırılılar İstanbul’u Yönetti, Sancaktepe’yi Yönetiyor


recep
cemil_kirim@hotmail.com

Adil_kandemir_sancaktepe_ikinciSeçim çalışmalarını değerlendiren Adil Kandemir, kendisi ve belediyedeki üç müdürlüğü işaret ederek, Sancaktepe’yi Çankırılıların yönettiğinin söylenebileceğini kaydetti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Son dönemde Çankırlılar siyasette  atılım yaparak kurumlarda önemli görevlere geldiler. Özellikle Ak Parti’de iki önemi ilçe başkanlığı Çankırılılara emanet edildi. Bununla birlikte; Ataşehir’in de aralarında olduğu İstanbul’un bir çok ilçe teşkilatında çeşitli kademelerde yönetici olarak görev yapan Çankırılıların sayısı önemli ölçüde arttı.

Çankırılıları temsil anlamında önemli görevler alanlar arasında yer alan Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim çalışmalarını Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a değerlendirdi.

itvhaber.com’a yaptığı açıklamada; İstanbul’daki iki önemli ilçenin Çankırılılara emanet edildiğinin atını çizen Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, belediyedeki üç müdürlükte de Çankırılıların görev yaptığını belirterek Sancaktepe’yi Çankırılıların yönettiğinin söylenebileceğini kaydetti.

IMG_0105

“Bizim Teşkilatlarımız 7/24, 365 Gün Ayakta”

Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir seçim çalışmalarını değerlendirdiği itvhaber.com’a şu açıklamalarda bulundu:

Seçim çalışmalarına seçim yaklaşınca başlamıyoruz. Seçim bitmesiyle birlikte yeni seçim hazırlıkları başlar. Dolayısıyla biz seçimlere çok önceden hazırlandığımız için her hangi bir problemimiz yok. Bizim teşkilatlarımız daima, 7/24, 365 gün ayakta.

IMG_0095

“80 Yılda Yapılamayan Hizmeti 10 Yılda Yaptık”

7 Haziran seçiminin hem ülkemize, hem Sancaktepemize, hem ülkemize, hem de çok önem arz ettiği için sıkı bir çalışma yapıyoruz. Çünkü bu ülkede 10 yılda 80 yılda yapılamayan hizmet yapıldı. Eğitimden ulaşıma, ekonomiden dış ticarete her konuda 80 yılda yapılamayan hizmeti 10 yılda yaptık. Bu hizmetlerin devam edebilmesi için 7 Haziran seçimleri ham bizim, hem de ülkemiz için önemlidir.

Sancaktepe’ye Yapılan İstanbul’daki Tüm CHP’li Belediyeden ÇokAdil_kandemir_sancaktepe_ikinci-

Sancaktepe Belediyemizin Sancaktepe’ye yapmış olduğu hizmetler İstanbul’daki tüm CHP’li belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerden daha fazla, 3 tane olimpik yüzme havuzumuz, 10 tane kültür merkezimiz, 94 tane parkımız. 4 yüz yataklı devlet hastanemiz bu sene açılacak. 100 dönüme kurulu parkımız hizmete açıldı. Tüm Sancaktepe’de hemşerilerimizin faydalanabileceği 155 dönüm piknik alanı var. Yer altı çalışmaları ile ilgili her hangi bir sorunumuz yok. Bununla birlikte; 15 tane bilgi evimiz var. 19 mahallemizde 28 tane de sağlık ocağımız var. Kime yapıyoruz bunları? Sadece Ak Partililere değil… Çünkü biz inanıyoruz ki; halka hizmet, hakka hizmettir. Bunun için de hizmetlerden tüm hemşerilerimiz faydalanıyor.

Sancaktepe’de Hedefimiz Yüzde 55 Oy Oranı

Sancaktepe genelinde hedefimiz yüzde 55 oy oranı. Daha öce oyumuz %52 idi. Her gittiğimiz yerde, her kardeşimizden, her hemşerimizden büyük teveccühle karşılaşıyoruz. 7 Haziran seçimlerinde Sancaktepe genelinde &55’in üzerinde oy alacağımıza inanıyoruz.

IMG_0123

“Ak Parti İle Çankırılılar siyasette belli noktaya geldi”

Sadece bizde değil İç Anadolu’nun birçok kesimindeki insanlarımız siyasetten uzak duruyorlardı. Ancak bu doğru değildi. Ak Parti ile birlikte yeterli değil ama Çankırılılar siyasette belli bir noktaya geldiler. İstanbul’da en önemli, kritik iki ilçe; Sultangazi ve Sancaktepe’nin Çankırılılara emanet edilmesi çok önemli. Ben temenni ediyorum ki; gelecekte bizim İstanbul’da bir tane milletvekili ile birlikte hem il yönetiminde, hem de gençlik ve kadın kolları yönetiminde Çankırılılar olsun. Çok arzu ettiğim şey; İstanbul’daki 39 ilçeden bir tanesinin belediyesi Çankırılılara emanet edilmeli. İnşallah, ben surda bir gedik açtım. Çankırılılar burada olmalı.

IMG_0120

Sancaktepe 5 bin Çankırılının İkinci Vatanı

5 bin Çankırılının yaşadığını Sancaktepe’nin Ak Parti İlçe Başkanı Kandemir ilçe sıralamasında 17. Sıra ile otalarda yer aldıklarının altını çizerek; Çankırı her geçen gün göç veren bir il olduğu için burada yoğunlar. Burada daha çok mülk sahibi Çankırılılar. Sancaktepe’deki 5 bin nüfusumuz burayı ikinci vatan olarak benimsemişler.

Sancaktepe’yi Çankırılılar yönetiyor

Belediyede de şu anda Çankırılı olan üç müdürümüz var. Bu da çok önemli. Bir nevi Sancaktepe’yi Çankırılılar yönetiyor. Anlımızın akıyla bizi temsil ediyor müdürlerimiz. Çankırılı çalışanlarımız da var.  Bizde şöyel bir sıkıntı var; çok memur olmayı sevmiyoruz. Daha çok ticaretle uğraştığımız için. Bu anlamda henüz istediğimiz noktada değiliz. Çünkü geçmişe baktığımızda; İstanbul’u biz yönetmişiz. Nevzat Ayaz’ı, Erol Çakır’ı düşündüğümüzde, Genelkurmayı düşündüğümüzde hem Türkiye’nin hem de İstanbul’un yönetiminde Çankırı söz sahibi olmuş. Şu an istediğimiz yerde değiliz. İnşallah ileriki zamanlarda İstanbul’da Çankırılılar daha iyi bir noktaya gelecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
1352 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Çankırılılar İstanbul’u Yönetti, Sancaktepe’yi Yönetiyor” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  Çankırılılar İstanbul’u Yönetti, Sancaktepe’yi Yönetiyor |
  İTV Haber:
  HABERİN AYRINTISI İÇİN TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/cankirililar-istanbulu-yonetti-sancaktepeyi-yonetiyor.html
  #AdilKAndemir #AkParti #AkPArtiSancaktepe #AkPartiÇankırılı #Sancaktepe #SancaktepeÇankırılı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • KİM HIRSIZ, KİMİN HIRSIZI ?

  13 Mayıs 2019 Yazarlar

  Hırsızlık, bir davranış biçimidir. Olumsuz bir eylemdir. Başkalarına zarar vermektir. Başkalarına ait olan her hangi bir şeyi, o kişinin rızası olmadan almaktır. Hırsızlık bir gasptır. Hırsızlığın yeri, zamanı, mekânı, kimsesi yoktur. Hırsızlığın dini, imanı, ahlakı, mezhebi, etnik kökeni ve biçimi de yoktur. Hırsız için, hedefin kim olduğu ve sonucunun ne ve nasıl olacağı önemli değildir. Onun için önemli olan amacının gerçekleşmesidir. Kişisel eylemlerde, özellikle gariban insanlar ve mekânlar seçilir. Ya cebindeki cüzdanı gasp edilir, ya...
 • NAFAKA KONUSUNDA SON DURUM NEDİR ?

  05 Mayıs 2019 Yazarlar

  Bildiğimiz gibi Türk Medeni kanunumuzda 4 çeşit nafaka vardır . Bunlardan birisi Tedbir nafakası ki bu nafaka boşanma davası açılmadan önce veya boşanma davası açıldıktan sonra ergin olmayan çocuk ve eş için takdir edilene nafaka türüdür. Diğeri iştirak nafakasıdır Çocuğun velayetini almayan eş aleyhine takdir edilen ve çocuğun giderlerine katılması için takdir edilen nafaka türüdür. Yoksulluk nafakası ise evliliğin boşanma kararı ile bitmesi nedeniyle yoksulluğa düşecek eş için diğer eş aleyhine hükmedilen nafakadır. Yardım nafakası i...
 • Boşanmada Mal Paylaşımı

  30 Nisan 2019 Yazarlar

  Değerli okurlarım bu makalemde siz değerli okurlarımı boşanmada mal paylaşımı nasıl olacak bu konu hakkında detaylı bilgilendirmek istiyorum. 1 ocak 2002 de kabul edilen yeni sisteme göre eşler olarak hiçbir sözleşme yapmaz iseniz otomatik olarak edinilmiş mallara katılma rejimine tabi olursunuz ve evlilik içinde edinmiş olduğunuz mallar yarı yarıya paylaşılır eğer siz mal ayrılığını kabul etmek istiyorsanız eşler evlilik içinde kim hangi malı edinirse o mal o kişiye ait olsun istiyor iseniz o takdirde mal ayrılığı rejimini seçebilirsiniz. B...
 • TÖRE VE NAMUS CİNAYETİ DAVALARI

  18 Nisan 2019 Yazarlar

  Değerli okurlarım bu makalemde  siz  değerli   dostlarıma  5237  SAYILI  Türk  ceza  kanunumuzda  yer  alan töre ve  namus  cinayetlerinden  bahsetmek  istiyorum. Türk  ceza  kanunumuzun  82 . maddesinin  /11/k maddesinde   töre  saiki ile  insan öldürme  suçu  düzenlenmiştir.  Fail burada  töreye  aykırı  hareket  ettiği  için  mağduru  öldürmektedir.Töre  saiki ile  işlenen  cinayetlerde TCK  29  .Maddesinde  yer  alan haksız  tahrik  hükümleri uygulanmaz.Burada  sanığın  bireysel bir karardan çok   aile  aşiret  etkisi  vardır Töre  sa...