logo

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez Şehit Anneleriyle Buluştu

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez Şehit Anneleriyle Buluştu

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez Anneler Günü’nde ilçede ikamet eden şehit anneleri ve aileleriyle buluşarak Anneler Günü’nü kutladı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez ilçede ikamet eden şehit anneleri ve aileleriyle buluştu, Anneler Günü’nü kutlayan Başkan Çerkez “Annelerimiz bizlerin baş tacıdır” dedi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Anneler Günü’nde anlamlı bir buluşmaya imza attı. İlçede ikamet eden şehit anneleri ile Güngören Sosyal Tesisleri’nde organize edilen programda buluşan Başkan Çerkez “ Yaşamın her anında karşılık beklemeden seven, koruyan, yönlendiren ve hayatını ona göre şekillendiren en değerli varlıktır anne.  Başta vatanımız uğruna evlatlarını feda eden kıymetli şehit annelerimiz olmak üzere başlarımızın tacı değerli annelerimizin ve kalbinde anne şefkati taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü gönülden tebrik ediyor, ebediyete irtihal eden annelerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.   

TOGG 7/24 Emrinizde

Şehit aileleri ile sohbet eden Başkan Çerkez, “ Milletin olanı milletimizin hizmetine sunduk. Göreve geldiğimiz ilk günlerde şehit ve gazilerimizin 1. dereceden yakınlarının kabir ziyareti, düğün nişan organizasyonları ve hastane gibi çeşitli ihtiyaçlarında kullanılmak üzere envanterimizde bulunan TOGG’u  tahsis ettik. Şehit ve gazi ailelerimizle birebir ilgilenmesi için mesai arkadaşlarımızı görevlendirdik. Her zaman yanınızda olacağız. Bir telefon kadar yakınız, “dedi.

Organizasyon boyunca ailelerle tek tek sohbet edip, her zaman yanlarında olduğunu belirten Başkan Çerkez, günün anısına annelere bayrak ve fular hediye etti.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ