logo

Celal Yalçın, ‘Zor Günlerinde Destek Olun. Birlikte Başaracağız’

Celal Yalçın, ‘Zor Günlerinde Destek Olun. Birlikte Başaracağız’

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı , Ataşehir Belediyesi ve İBB yardımlar ile ilgili bilgi paylaşan Celal Yalçın, “ Zor Günlerinde Lütfen Destek Olun. Birlikte Başaracağız.” Dedi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Koronavirüs nedeniyle ekonomik durum her geçen gün daha kötüye gittiğine dikkat çeken CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir’de ve İstanbul’da ihtiyaç sahibi ailenin giderek arttığının altını çizerek; “Ataşehir Belediyesi her gün binlerce aileye sıcak yemek dağıtıyor ve bazı mahallelere yardım kolisi dağıtmaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bu haftadan itibaren yardımları dağıtmaya başladılar.” Dedi.

 Ataşehir’in 17 mahallesinde 1 haftada yaklaşık 500 aileye ulaştıklarını kaydeden CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, İstanbul genelinde koronavirüs tedbirlerinden etkilenen ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmaya başlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) web sitesinden formu doldurarak veya 153’ü arayarak yardım talep edebileceklerini belirtti.

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın Ataşehir Belediyesi, İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) ve CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından yürütülen yardım çalışmaları ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Koronavirüs Nedeniyle Ekonomik Durum Maalesef Her Geçen Gün Daha Kötüye Gidiyor !!!

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Olarak Bireysel Bağışçılarımızla Ataşehir’in 17 Mahallesinde 1 Haftada Yaklaşık 500 Aileye Ulaştık.

Maalesef Durum Çok Kötü ve İhtiyaç Sahibi Çok Fazla !!!

Bunun Yanısıra Ataşehir Belediyesi Hergün Binlerce Aileye Sıcak Yemek Dağıtıyor ve Bazı Mahallelere Yardım Kolisi Dağıtmaya Başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bu Haftadan İtibaren Yardımları Dağıtmaya Başladılar.

Bu Genel Sorunu Çözmemiz İçin Herkesin Taşın Altına Elini Sokması Gerekiyor ve Bu Bağlamda Çevrenizde İhtiyaç Sahibi İnsanlara Bu Zor Günlerinde Lütfen Destek Olun !!!

Ayrıca Yardım Talebinde Bulunacak Kişiler İBB’nin Sitesinden Formu Doldurarak veya 153 ‘ ü Arayarak Yardım Talep Edebilirler.

Bu Süre Zarfında Kişisel Bağışlarını Esirgemeyen ve Sahada Hayatlarını Riske Atıp İhtiyaç Sahiplerine Ulaşan Örgüt Emektarlarına Teşekkürler. Birlikte Başaracağız !!!”

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ