logo

Çerkeş Dernekler Birliği Siyad Çadırında iftara katıldı

 

Çerkeş Dernekler Birliği Başkanı Erol Tepebaşı ve yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu bir gurup, Siyad çadırında verilen iftara katıldı.

Recep  Kenan/Ataşehirweb.com

Siyad Başkanı ve Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı İsmail Kabakçı, Ataşehir Belediye meclis Üyesi Muammer Ayvalı, Çerkeş Dernekler Birliği Başkanı Erol Tepebaşı, birlik yöneticileri, birliğe bağlı bazı dernek başkanları, diğer bazı dernek temsilcileri ve yöneticileri ile birlikte çok sayıda Ataşehirlinin katıldığı iftar sonrası, programa sohbetlerle devam edildi.

İftar sonrası Birlik Başkanı Erol Tepebaşı bakanlığında bir araya gelen, Çerkeş Dernekler Birliği’ne bağlı derneklerin temsilcileri başkan ve yöneticileri; yakın zamanda Çerkeş Işık Dağın’da düzenlenecek, Yamaç Paraşütü organizasyonu ile ilgili hazırlıklar ve yaklaşan Kandil programı üzerinde görüş alışverişi yapıp, hazırlıklar ile ilgili değerlendirme yaptılar.

İftar programına katılan Çerkeş Dernekler Birliği ve bağlı dernekler başkan ve yöneticileri:  Çerkeş Dernekler Birliği Bşk.Yrd.Recep KARAOT, Çerkeş Der.Bir.Bşk.Yrd. ve Çakmak Köyü Dernek Bşk Samet ÖZDEMİR, Karga Köyü Der.Bşk.Ramazan ARSLAN, Yeşilözü köyü Der.Bşk. Serdar DAĞISTAN, Aliözü Köyü Der.Bşk.Önder TOZAN, Bozoğlu Köyü Der.Bşk.Murat SETTAŞI, Çerkeş Der.Bir.Yön.Kur.Bşk.Hüseyin ÖNCEL, Dodurga Köy.Der.Bşk.Satılmış KALE, Güzelyurt Köyü Der.Bşk:yrd.Mustafa DOĞAN, Yalaközü Köyü Der.Bşk.Şakir ÇETİNTAŞI, Çerk.Der.Birliği Den.Kur.Bşk.Yrd.Kamil KALE, Çerk.Der.Bir.Den.Kur.Bşk.Fehmi Boylu, Çerk.Der.Bir.Yön.Kur.Üyesi Mevlüt Havaoğlu, Çerk.Dern.Birliği.Muhasip Kazım Özdemir

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
978 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ