logo

Çerkeş OSB’de 250 Milyon Dolarlık Yatırımla 3 Bin Kişiye İstihdam

Çerkeş OSB’de 250 Milyon Dolarlık Yatırımla 3 Bin Kişiye İstihdam

Çerkeş OSB’ye 250 milyon dolarlık yatırımla 3 bin kişilik istihdam sağlayacak olan Düzce Cam Firması ile Çerkeş Belediyesi arasında protokol sözleşmesi imzalandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Çankırı‘nın ilçesi Çerkeş OSB (Organize Sanayi Bölgesi)’ye 250 milyon dolarlık yatırım yaparak bölgede 3 bin kişilik istihdam sağlayacak olan Düzce Cam Firması ile Çerkeş Belediyesi arasında protokol sözleşmesi imzalandı.

Çerkeş OSB yatırım protokol sözleşmesi programına Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Çerkeş (OSB) Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapacak olan Düzce Cam firması yöneticileri belediye toplantı salonunda proje hakkında sunum gerçekleştirdi.

Düzce Cam Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Aaktaş ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çerkeş OSB’de 3 bin kişiye istihdam sağlayacak olan 250 milyon dolarlık yatırımın protokol sözleşmelerini imzaladı.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı yaptığı açıklamada, “Çerkeş OSB’ye yatırım yapacak ve yaklaşık 3000 (üç bin) istihdam sağlayacak olan Düzce Cam firması ile 250 milyon dolarlık protokol sözleşmesi imzaladık. Büyüyen ve gelişen ilçemiz Çerkeş’imize hayırlı olsun.” Dedi

Çerkeş OSB’ye yatırım yapacak  ve yaklaşık 3000 (üç bin) istihdam sağlayacak olan  Düzce Cam firması ile 250 milyon dolarlık protokol sözleşmesi imzaladık. Büyüyen ve gelişen ilçemiz Çerkeş’imize hayırlı olsun.” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ