logo

CHP Ataşehir Gençlik Başkanı Kongrede Belirlendi

CHP Ataşehir İlçe 3. Olağan Gençlik Kolu Kongresi sonuçlandı. İki adayla girilen kongrede seçimi Volkan Cihan ile yarışan Ezgi Özçelik Kuzucu kazanarak Ataşehir’in ilk kadın başkanı oldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

Hüseyin Dinçtürk’ün başkanlığında oluşan divan tarafından yönetilen CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Gençlik Kolu 3. Olağan Kongresinde yapılan seçimde 608 oy kullanıldı. 8 oyun geçersiz sayıldığı seçimde 600 oy geçerli sayılırken, adaylardan Ezgi Özçelik Kuzucu geçerli oyların 343’ünu alarak CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolu Başkanı  seçildi. Adaylardan Volkan Cihan ise geçerli oyların 257’sin aldı.

Volkan Cihan ile Ezgi Özçelik Kuzucu’nın yarıştığı kongreyi CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, CHP PM Üyesi Kadir Gökmen Öğüt ve Ataşehir Belediye meclis 1.Başkanvekili Sadi Özata da izledi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Gençlik Kolu 3. Olağan Kongresi bu gün gerçekleştirildi. Cemal Süreya etkinlik salonunda gerçekleştirilen Kongre saat 11:00’da adayların konuşmaları ile başladı.

Hüseyin Dinçtürk başkanlığında oluşturulan divan yönetimi ile gerçekleştirilen kongrede adaylarını konuşma sırası her iki adayın katılımı ile divan tarafından yapılan kura çekimi ile belirlendi.

Buna göre ilk sırada konuşmacı olarak yeşil liste seçime katılan Volkan Cihan kürsüye gelerek haziruna hitap etti.

CHP Ataşehir gençlik kongresi Volkan Cihan

Recep Kenan paylaştı: 2 Aralık 2017 Cumartesi

İkinci konuşmacı ise mor liste ile yarışan Ezgi Özçelik Kuzucu salona hitap ederek kendini ifade etti.

CHP ATAŞEHİR İLÇE GENÇLİK KONGRESİ Ezgi Özçelik Kuzucu

Recep Kenan paylaştı: 2 Aralık 2017 Cumartesi

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak gençlerin gerçekleştirdiği Gençlik Kolu 3. Olağan Kongresi ile belirlenecek yeni başkanın seçimi ile ilgili düşüncelerini dile getirdiği konuşmasından sonra Divan Başkanı Hüseyin Dinçtürk tarafından her iki adayın listesi okunarak ilan edildi.

02 Aralık 2017 günü gerçekleştirilen CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Gençlik Kolu 3. Olağan Kongresi soncuna göre seçimi kazanan Ezgi Özçelik Kuzucu CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolu Başkan oldu.

CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolu Başkan Ezgi Özçelik Kuzucu’nun yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

ASİL YÖNETİM KURULU LİSTESİ:

 1. Ceyhun Çarpıcı
 2. Dilayla Ömeral
 3. Gizem Kuşçu
 4. Erdi Açıkgül
 5. Oben Batu
 6. Mehtap Yıldırım
 7. Ferit Aslan
 8. Onur Keleş
 9. Osman Selçuk Köse
 10. Ayris Yılmaz
 11. Yılmaz Kocaoğlu
 12. Cihat Gökhan Ay
 13. Umut Hatipoğlu
 14. Gökhan Gündüz

İL DELEGE LİSTESİ:
Ezgi Özçelik Kuzucu, Ceyhun Çarpıcı, Sedat Tırtıl, Yağmur Yıldırım, Sedat Boyraz, Erhan Karakuş, Samet Ayvadaş, Umutcan Altınışık, Makbule Sibel Tan, Ozan Aydemir, Damla Duman

YEDEK YÖNETİM KURULU LİSTESİ:
Emre Destegül, Ali Can Doğan, Cevdet Fatih Gamlı, Erdost Arzuman, Çağlar Kaya, Orhan Demürezen, Mertcan Tombul, Tuğçe Şanver, Cem Taner Doğan, Ahmet Kılıç, Umut Karadağ, Özge Şimşek, Melisa Kelkitli, Yağmur Yıldırım

Etiketler: » » » » » » »
Share
2746 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ