logo

CHP Ataşehir İlçe Örgütü Başkan Adıgüzel’in Katılımı ile Bayramlaştı

CHP Ataşehir İlçe Örgütü Başkan Adıgüzel’in Katılımı ile Bayramlaştı

CHP Ataşehir İlçe örgütü, Başkan Onursal Adıgüzel, Milletvekili Ali Gökçek ve İl Yöneticisi Ayhan Özoğlu’nun katılımıyla Kurban Bayramı’nın 2. Günü bayramlaştı.

Recep Kenan / itvhaber.com

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda Celal Yalçın başkanlığında CHP Ataşehir İlçe örgütü, Başkan Onursal Adıgüzel, Milletvekili Ali Gökçek ve İl Yöneticisi Ayhan Özoğlu’nun katılımıyla Kurban Bayramı’nın 2. Günü bayramlaşma gerçekleşti.

Celal Yalçın başkanlığında CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul Milletvekili Ali Gökçek, CHP İstanbul İl Yöneticisi Ayhan Özoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen bayramlaşma törenine, CHP Ataşehir Belediye Meclisi 1.Başkanvekili Kaya Uluyılmaz, Belediye Meclis üyeleri, CHP Ataşehir İlçe Yönetimi, Hülya Çiçek başkanlığında kadın kolları yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Can Arslan ve yönetimi ile partilileri katıldı.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “İlçe Başkanlığımızda, Belediye Başkanımız Onursal Adıgüzel, İstanbul Milletvekilimiz Ali Gökçek, İl Başkan Yardımcımız Ayhan Özolu, Meclis Üyelerimiz ve örgütümüz ile bayramlaşma merasiminde bir aradaydık.
   Birlik beraberliğimizin devam ettiği nice bayramlarda bir arada olabilmek dileğiyle…” ifadeleri yer aldı.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ