logo

CHP Ataşehir Kadın Yönetiminde Törenle Devir Teslim Gerçekleşti

CHP Ataşehir Kadın Yönetiminde Törenle Devir Teslim Gerçekleşti

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi’nde yapılan seçimle yeni seçilen Hülya Çiçek, görevi Başkan Seval Düzenli’den devraldı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda başkan Celal Yalçın ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı devir teslim töreninde mevcut Başkan Seval Düzenli, görevi Hülya Çiçek’ devretti.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından Başkan Celal Yalçın’ın katılımıyla yapılan devir teslim töreni ile ilgili açıklamada, “Ataşehir İlçe Başkanlığımızda Kadın Kolları devir teslim törenini gerçekleştirdik. Önceki dönem Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığını büyük bir fedakarlıkla yürüten Seval Düzenli başkanımıza emeklerinden ötürü teşekkür eder, 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi sonucu örgütümüzün takdiri ile göreve gelen Hülya Çiçek başkanımıza ve yönetimine başarılar dileriz.” İfadeleri yer aldı.

SEVAL DÜZENLİ’DEN TEŞEKKÜR

CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli ise devir teslim töreni ile ilgili açıklamasında, “Bugün büyük bir coşku ve gururla Kadın Kolu Başkanlığı görevimi yeni seçilen başkanımız Hülya Çiçek’e devrettim. Yeni seçilen başkanımız ve yönetim kuruluna başarılar diliyor ve her zaman omuz omuza, el ele mücadele sözünü veriyorum. İlçe Başkanımız Celal Yalçın ve Yönetim Kuruluna ilk günden bugüne dayanışma ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Önceki dönem Gençlik Kolu Başkanımız Erdi Açıkgül ve yeni dönem Gençlik Kolu Başkanımız Ulaş Can Arslan ve Yönetim Kuruluna destek ve emekleri için çok teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

GÖREVİ BIRAKAN YÖNETİME PLAKET

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen törenle Başkan Celal Yalçın ve kadın kolları yönetimi, kadın kolları başkan ve yönetimi  ile destek olan birim yöneticilerine plaket takdim edildi.

Destekleri için Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Bekir Bozkızıl’a teşekkür eden Celal Yalçın, kadın kolları ile düzenlenen plaket takdimi ile ilgili, “CHP Ataşehir Kadın Kollarında Ataşehir’de 4,5 yıldır görev alan kadın kolu başkanımız Seval Düzenli ve yönetimine emekleri için devir -teslim töreni öncesi teşekkür etmek için Kadın Kolu Başkanımız Hülya Çiçek, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Birkan Yıldız, kadın ilçe yöneticilerimiz ile birlikte plaketlerini takdim ettik.” Dedi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ