logo

CHP Ataşehir ve İlgezdi’den 23 Nisan ve TBMM 100. Yılı Kutlaması

CHP Ataşehir ve İlgezdi’den 23 Nisan ve TBMM 100. Yılı Kutlaması

CHP Ataşehir ilçe Başkanı Celal Yalçın ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin 100. Yıldönümünde Atatürk anıtına çelenk sundu.

Recep Kenan/itvhaber.com

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir ilçe Başkanı Celal Yalçın ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, parti yöneticilerinin de beraberinde olduğu bir grup ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin 100. Kuruluş Yıldönümü kapsamında, pandemi koşulları ve kovid 19 salgını fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen törenle, Ataşehir Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sundular.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından yapılan paylaşımda “Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir ilçe Başkanımız Celal Yalçın ve Ataşehir Belediye Başkanımız Sayın Battal İlgezdi’nin katıldığı törende ulusal egemenliğimizin 100. Yılında Atatürk anıtına çelenk koydular. #23Nisan100Yasında” ifadeleri yer aldı.

Ataşehir Cumhuriyet Anıtı’nda gerçekleşen törene; CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Hışman, Orhan Çerkez, Cenan Arslan, Belediye Birim Müdürleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve CHP İlçe Yöneticileri katıldı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ