logo

DER VE ALTINKAYNAK YENİSAHRA’DA CENAZE TÖRENİNDE

sertef_uzun_cenaze (1)Hakkı Altınkaynak ve Abdullah DER, Yenisahra Mahallesi eski Muhtarı Şeref Uzun’un abisi Nedim Uzun’un eşi Fikriye Uzun için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der Yenisahra Mahallesi eski Muhtarı Şeref Uzun’un abisi Nedim Uzun’un eşi Fikriye Uzun için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

sertef_uzun_cenaze (3)

Yakalandığı amansız hastalığın tedavisi sürerken hayatını kaybeden Fikriye Uzun’un Yenisahra Merkez Camii’de kılınan cenaze namazına CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der ile birlikte; Ataşehir Belediyesi Ulaştırma Müdürü Orhan Çerkez, Ataşehir Belediye Meclis üyeleri Mustafa Kemal Aldoğan ve Süleyman Karadağ ile CHP Ataşehir İlçe  Başkan Yardımcısı Ertuğrul Baysal ve ilçe yöneticileri, İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Koray Öztürk, mahalle muhtarları, merhumun yakınları ve çocuklarının mesai arkadaşları katıldı.

sertef_uzun_cenaze (2)

Bir süredir tedavi gören 47 yaşında hayatını kaybeden Fikriye Uzun’un cenazesi ikindi namazına takiben Yenisahra Merkez Camii’nden kılınan namazdan sonra Ihlamurkuyu Mezarlığı’nda defnedildi.

sertef_uzun_cenaze (4)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1733 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

DER VE ALTINKAYNAK YENİSAHRA’DA CENAZE TÖRENİNDE” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    DER VE ALTINKAYNAK YENİSAHRA’DA CENAZE TÖRENİNDE
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=98067
    #CHPAtaşehir #HakkıAltınkaynak #Ataşehir #AbdullahDer #YenisahraMahallesi #Muhtar #ŞerefUzun #NedimUzun #FikriyeUzun #itvhaber #CenazeTöreni