logo

ERDOĞAN TOPLU AÇILIŞ İÇİN ÇANKIRI’YA GELİYOR

ERDOĞAN TOPLU AÇILIŞ İÇİN ÇANKIRI’YA GELİYOR

erdogan_cankiri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreni için 14 Ekim’de Çankırı’ya geliyor. Çankırı, 2012 yılında da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ağırlamıştı.

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) imza töreninde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 14 Ekim 2015 Çarşamba günü Çankırı’ya geleceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade eden Vali Özcan, “2012 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ardından 14 Ekim’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ı ağırlayarak Çankırı Valiliği görevim süresince 2. defa Cumhurbaşkanı Çankırı’yı ziyarete gelmiş olacak” dedi.

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Erdoğan’ın ilk olarak Çankırı Valiliğini ziyaret edeceğini dile getirerek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 14 Ekim 2015 Çarşamba günü ilimize gelecek. Cumhurbaşkanımız daha sonra Çankırı Belediyesini ziyaret edecek. Ardından belediye meydanında düzenlenecek törenle yapımı tamamlanan çalışmalar için toplu açılışları gerçekleştirecek” diye konuştu.

Vali Özcan, TYÇP ile ilgili olarak ise program kapsamında 400 kadının Milli Eğitime bağlı okullarda görev yapacağını dile getirdi.

Kaynak: ilgazhaberleri.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ