logo

FERHATPAŞA’DA HAZIR BETON TESİSİNE İZİN ÇIKTI

Ataşehir ilçesi sınırları içinde Ferhatpaşa Mahallesi’de yapımı ön görülen  Hazır Beton Tesisi projesine İstanbul Valiliği, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden onay çıktı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı İstanbul Valiliği, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ferhatpaşa Mahallesi Ferhatpaşa Yolu Caddesi üzerine yapılması planlanan hazır beton tesisi projesinin uygun bulunarak ÇED sürecinin başlatıldığını duyurdu.

İstanbul Valiliği, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü web sitesinde Ferhatpaşa Mahallesi’nde yapımı uygun bulunan hazır beton tesisi izini ile ilgili duyurusu:

“İSTANBUL ili Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa Mahallesi Ferhatpaşa Yolu Cad. No: 145 mevkiindeki ALBAYRAK HAZIR BETON SAN. VE TİC. LDT. ŞTİ. tarafıdan yapılması planlanan Albayrak Ferhatpaşa Hazır Beton Tesisi projesi ile ilgili olarak İSTANBUL Valiliğimize sunulan dosyayı P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 17. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve uygun bulunmuş olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.”

Etiketler: » » » » » »
Share
1494 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

FERHATPAŞA’DA HAZIR BETON TESİSİNE İZİN ÇIKTI” için 1 yorum

  1. Hülya Sezgin : diyor ki:

    FERHATPAŞA’DA HAZIR BETON TESİSİNE İZİN ÇIKTI
    https://www.itvhaber.com/ferhatpasada-hazir-beton-tesisine-izin-cikti.html#.Wcv5KooMF2g.twitter
    #Ataşehir #FerhatpaşaMahallesi #HazırBetonTesisi #İstanbulValiliği #ÇevreVeŞehircilikİlMüdürlüğü #ÇŞBOnayı #itvhaber