logo

HADİSE’DEN ATAŞEHİR’DE FESTİVALDE MUHTEŞEM KONSER

Ataşehir Belediyesi’nin bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği Kardeş Kültürlerin Festivali’nde Hadise ve Mümin Sarıkaya sahne aldı. On binlerce Ataşehirli Hadise’yle şarkı söyledi.

Mevlana Mahallesi’nde gerçekleşen konserlere on binlerce Ataşehirli müziksever akın etti.

7 mahallede 14 sanatçıyı müzikseverlerle buluşturan Festival dördüncü gecesinde de Ataşehirlilere müzik ziyafeti verdi.

Sahneye ilk olarak çıkan Mümin Sarıkaya söylediği şarkılarla hem duygusal anlar yaşattı hem de hareketli şarkılarıyla konseri dinleyenleri oynattı. Sahneden aşağıya inerek hayranlarının yanına gelen Mümin Sarıkaya, onlarla birlikte şarkılarını söyledi.

Ardından sahne alan Hadise ise Ataşehir’i sesi ve danslarıyla salladı. On binlerce hayranıyla buluşan Hadise, en sevilen şarkılarını söyledi. Kırmızı kıyafeti ile dikkat çeken Hadise, sevenlerine unutmayacakları bir konser yaşattı.

Ataşehir Belediyesi 6.ATAŞEHİR KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ Hadise KONSERİ. Hadise

Recep Kenan paylaştı: 23 Eylül 2017 Cumartesi

ATAŞEHİR KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALi Ataşehir Belediyesi Başkanı Battal İlgezdi KONUŞUYOR…

Recep Kenan paylaştı: 23 Eylül 2017 Cumartesi

ATATÜRK’TE YENİ ÇAMLICA’DA YAŞAYAN VATANDAŞIMIZI AYIRT ETMEDİK

Altıncısı düzenlenen Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali’nin Ataşehir için değişim ve dönüşüm olduğunu ifade eden Ataşehir Belediye Başkanı Mevlana Mahallesi’inde düzenlenen Hadise Konseri öncesi yaptığı konuşmasında, “Ben belediye başkanı olduğumda Ataşehir farklı bir kentti. Atatürk Mahallesi ile Yeni Çamlıca arasında fark vardı. Ben ve arkadaşlarım bu farkı kaldırdık. Atatürk Mahallesi’nde yaşayan vatandaşımızla Yeni Çamlıca’da yaşayan vatandaşımızı asla ayırt etmedik. Orada ne yapıyorsak burada da yaptık” diye konuştu

YAPSINLAR 1/5000’LİK PLANLARI, SİZİN SORUNUNUZU ÇÖZEYİM. ÇÖZMEZSEM NAMERDİM

Ataşehir Belediye Başkanı’nın Yeni Çamlıca’nın planlarını yapmadığını söyleyenlerin olduğunu söyleyen Başkan Battal İlgezdi, yapmayanın da yapmıyor diyenin de namert olduğun ifade ederek, “Yeni Çamlıca’da bir şey yapamadık. Ben bir söz verdim; sizin imarınızı çıkaracağım. Ama geldim ki o iş öyle değil… Günlerce imar planlarının çıkması için Büyükşehir’e gittik. Büyükşehir 1/5000’lik plan yapmadığı zaman ben, bölgeyle ilgili plan yapamıyorum. Benim plan yetkim yok… Yapsınlar 1/5000’lik planları, yarın sabah sizin sorununuzu çözeyim. Çözmezsem namerdim” dedi.

Alanı dolduran müzikseverlere bir konuşma yapan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Altıncısını düzenlediğimiz festivalimiz, Ataşehir için bir değişim ve dönüşüme sebep oldu. Biz göreve geldiğimizde Ataşehir’in mahalleleri arasında büyük farklılıklar vardı. Biz insanlar arasında fark gözetmedik, hepsi bizim insanımız dedik, aynı hizmeti sunduk” dedi.

Ataşehir Belediyesi 6.KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ,Mümin SarıkayaKONSERİ Mümin Sarikaya Fun

Recep Kenan paylaştı: 23 Eylül 2017 Cumartesi

Festivalde şu ana kadar Sıla, Koray Avcı, Ayla Çelik, Ziynet Sali, İlyas Yalçıntaş, Hadise ve Mümin Sarıkaya sahne aldı.

KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ, Hadise KONSERİ, Yavuz Seçkin Fan ŞOV.

Recep Kenan paylaştı: 23 Eylül 2017 Cumartesi

6.Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında Mevlana Mahallesi’ndeki konserleri sonrası her iki sanatçı İlyas Yalçıntaş, Hadise’ye Ataşehir Belediye Bakan Yardımcısı Hüseyin Hışman tarafından festivale katkılarından dolayı teşekkür edilerek çiçek takdim edildi.

Mevlana Mahallesi’ndeki konsere Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, başkan yardımcıları Sadık Semih Kayhan, Hüseyin Hışman ve Orhan Çerkez ile birlikte Çevre Kontrol Müdürü Ayten Çakır Kartal’ın da aralarında olduğu birim müdürleri mahalle muhtarları ve Ataiehir’de yaşayan müziksever on binler katıldı.

Festival 4 Ekim Çarşamba günü Niyazi Koyuncu ve Selda Bağcan konserleri, 7 Ekim Cumartesi günü Nurettin Bay ve Göksel konserleri, 8 Ekim Pazar günü de Ferhat Tunç, İlkay Akkaya ve Onur Akın konserleriyle devam edecek.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

HADİSE’DEN ATAŞEHİR’DE FESTİVALDE MUHTEŞEM KONSER” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    HADİSE’DEN ATAŞEHİR’DE FESTİVALDE MUHTEŞEM KONSER
    https://www.itvhaber.com/hadiseden-atasehirde-festivalde-muhtesem-konser.html#.WcjduL_JHCE.twitter
    #AtaşehirBelediyesi #KardeşKültürlerinFestivali #Hadise #MüminSarıkaya #Ataşehirli #MevlanaMahallesi #Konser #Battalİlgezdi #itvhaber