logo

Her Damlasında 400 Yılın Ayvalık Lezzeti Saklı

Her Damlasında 400 Yılın Ayvalık Lezzeti Saklı

Ayvalık’ın yüzlerce yıllık kültür ve miras sembolü zeytin ağaçlarının meyvesinin özünden süzülen Komili 400+ Zeytinyağı, 400 yaş ve üzeri zeytin ağaçlarından elde ediliyor.

Komili Ayvalık’ın 400+ Zeytinyağı, gurme damaklara özel olarak üretildi!

SINIRLI SAYIDA “KOMİLİ 400+”

Ayvalık’ın yüzlerce yıllık kültür ve miras sembolü zeytin ağaçlarının meyvesinin özünden süzülen Komili 400+ Zeytinyağı, 400 yaş ve üzeri zeytin ağaçlarından elde edilen yoğun meyvemsi tadı ve lezzet dolu hikayesiyle Hepsiburada’da sizleri bekliyor.

Türkiye’de ilk kez Hepsiburada’da satışa çıkacak Komili 400+ Zeytinyağı, gurme damaklara özel olarak üretildi!

Sağlıklı ve uzun yaşamın sırrını sofralarınıza taşıyın!

Sırrını, Ayvalık’ın bereketli topraklarından, denizinden, güneşinden ve Kaz Dağları’nın rüzgarından alan Komili 400+ Zeytinyağı, Komili’nin anıt zeytin ağaçları için başlattığı ‘Gözümüz Gibi Bakıyoruz Projesi’ içerisinde yer alıyor.

Doğanın mucizesi zeytinyağını büyük bir tutku ve uzmanlıkla sofralara ulaştıran Komili, 142 yıllık ustalığını yansıtan “Komili 400+ Zeytinyağı” ile lezzet tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatıyor.

“Sınırlı Sayıda”

Ayvalık zeytinlerinden soğuk sıkım tekniğiyle elde edilen Komili 400+ Zeytinyağı, enfes tadı ve çevre bahçelerde yetişen farklı meyvelerin rayihasıyla gurme damaklar için sadece 3600 adet şişelendi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ