logo

Hijyen İhtiyacı E-Ticaret Sitelerine Talebi Artırıyor

Hijyen İhtiyacı E-Ticaret Sitelerine Talebi Artırıyor

Dünya çapında pandemi kabul edilen koronavirüsün ülkemizde de yaygınlaşmasıyla evden çıkmadan alış veriş seçeneği e-ticaret sitelerinin satışlarında artış yaşanıyor.

Sinoz, steril kargo ve online ödeme seçenekleriyle satışlarını yükseltiyor.

E- Ticaret üzerinden alış verişlerin güvenlikli ortamlardan yapılması, yeterli güven tedbiri alan siteler üzerinden yaşanması olası sorunların önüne geçiyor.

Dünya çapında pandemi kabul edilen koronavirüsün ülkemizde de yaygınlaşmasıyla e-ticaret sitelerinin satışlarında artış yaşanıyor. Yerli kozmetik markası Sinoz, hijyenik ortamda makineler aracılığıyla kargolama ve web sitesinde kredi kartı, EFT, havale ödeme seçeneğiyle müşterilerin hassasiyetlerini gözetiyor.

Yerli kozmetik markası Sinoz, son zamanlarda yaşanan virüs salgınına hassas yaklaşımı gözeterek, online siparişlerde kapıda ödeme yerine kredi kartı ile ödeme seçeneğine teşvik amacıyla özel ürünler hediye ediyor. Ürünlerin paketlemelerini teknolojik makinelerle steril ortamda el değmeden gerçekleştiren Sinoz, herkesin bu hassas süreçte duyarlı davranması gerektiği vurgusu yapıyor. 2008 yılından bu yana e-ticaret faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimat seçenekleriyle sağlayan Sinoz, son zamanlarda yaşanan salgına el değmeden steril paketleme ve web sitesinde kredi kartı ile güvenli ödeme seçenekleri sunuyor. Kredi kartı, EFT/havale ödemesi gerçekleştiren müşterilerine hediye avantajları ile daha da hijyenik alışveriş deneyimi sunuyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ