logo

İBB Başkanı İmamoğlu, Belediye Başkanları Anıtkabir’de

İBB (İstanbul Büyükşehir Belediye) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclis Üyeleri ve Belediye Başkanlarıyla Anıtkabir’i ziyaret ederek huzurunda saygı ve bağlılıklarını sundular.

Recep Kenan/itvhaber.com

Sabah erken saatlerde Ankara’da buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB)Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclis Üyeleri ve Belediye Başkanlarından oluşan grup Anıtkabir’i ziyaret ettik ederek çelenk sunup manevi huzurunda sayı duruşu yaptılar.

İBB (İstanbul Büyükşehir Belediye) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Anıtkabir ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada, “İBB Meclis Üyeleri ve Belediye Başkanlarıyla Anıtkabir’i ziyaret ettik. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda İstanbul’a tüm tarihi birikimi ve maneviyatını koruyarak milli unsurlardan asla taviz vermeden hizmet edeceğimize söz verdik.” İfadelerine yer verdi.

İBB Başkanı ve Meclis Üyeleri Anıtkabir’i ziyaret ediyor.

İBB Başkanı ve Meclis Üyeleri Anıtkabir’i ziyaret ediyor.

Gepostet von İstanbul Büyükşehir Belediyesi am Donnerstag, 11. Juli 2019

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB)Başkanı Ekrem İmamoğlu, Anıtkabir ziyaretinde özel deftere; ”Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk. Bugün manevi huzurunda, 1919 yılında başlattığınız Kuvay-i Milliye ruhunun 100’ncü yılının içerisinde, aynı ruhla 21. yüzyılda fikri hür vicdanı hür nesiller olarak; akıl ve bilimle cennet vatanımızın en güzel şehri İstanbul’a tüm tarihi birikimi, maneviyatını koruyarak milli unsurlarınızdan asla taviz vermeden hizmet edeceğime söz veriyorum. Bu satırların tekrar yazılmasını sağlayan 16 milyon vatansever İstanbullu ile belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimizle birlikte aziz hatıranız önünde saygıyla eğiliyorum. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.” ifadelerini yazdı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
2926 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ